Elite Killer: SWAT

بازی اکشن و زیبای Elite Killer: SWAT

گرافیک عالی و طراحی های مناسب با توجه به حجم کم

گیم پلی سرگرم کننده در سبک FPS

نسخه معمولی + نسخه مود شده

بیش از 5 میلیون دانلود در گوگل پلی

Elite Killer: SWAT یکی دیگر از عناوین تولید شده توسط استودیوی CanadaDroid می باشد که در ژانویه 2016 به طور رسمی برای سیستم عامل های موبایلی از جمله سیستم عامل های اندروید عرضه شد. این بازی یکی از بازی های الگوبرداری شده از میان چند آثار مشابه می باشد. با APKTOPS در معرفی و بررسی بازی Elite Killer: SWAT همراه باشید.

ویژگی ها :

 • جزئیات گرافیک بالا به نسبت حجم بسیار کم
 • طراحی های مناسب
 • گیم پلی حرفه ای و چالش برانگیز در سبک FPS
 • قابلیت خرید سلاح ها و ابزارهای جنگی
 • وجود بیش از 30 سلاح واقعی
 • قابلیت استفاده از چند سلاح (تعویض)
 • وجود کیت های سلامتی
 • قابلیت زوم کردن سلاح های رده Sniper Rifles
 • وجود بیش از 100 مرحله متفاوت
 • مأموریت های مختلف در مکان های مختلف
 • دارای دو بخش Local Mission mode و online PvP mode

معرفی بازی Elite Killer: SWAT

اگر از علاقه مندان به بازی های اکشن موبایلی باشید، احتمالاً با سبک جدیدی از بازی های اول شخص که در آن ها شما وظیفه تیراندازی را دارید آشنا هستید. از معتبرترین آثار موجود در این زمینه می توان به بازی هایی همچون Sniper Fury , Zombie Hunter: Apocalypse , Mission Impossible: Rogue Nation , Terminator: Genisys , Sniper 3D Assassin , Hitman Sniper , Sniper X , Contract Killer: Sniper , American Sniper Assassin , Modern Sniper , Battlefield Frontline City , HERO Forces و … اشاره کرد.

استودیوی CanadaDroid که در جزایر زیبای British Virgin Islands واقع در اقیانوس اطلس قرار دارد، با ساخت بازی Elite Killer: SWAT به دسته سازندگان بازی های مذکور پیوسته است. با کمی دقت در اولین برخورد با بازی می توانید به راحتی الگوبرداری های Elite Killer: SWAT از بازی هایی همچون Sniper Fury و HERO Forces را دریابید.

مثل تقریباً تمام این بازی ها که اغلب به هیچ وجه محتوای ماجرایی خاصی ندارند، بازی Elite Killer: SWAT نیز از این قاعده مستثنی نیست. کل ماجرای اصلی این بازی را می توان در مبارزات نیروهای ویژه گروه ضربت (S.W.A.T) با تروریست ها خلاصه کرد. شما در نقش یک سرباز عضو نیروی ویژه هستید که مأموریت های انفرادی زیادی به خاطر مهارت بالای او در کارش به او محول شده است.

شما به طور مخفیانه به قلب دشمن نفوذ کرده و می بایست در کمترین زمان ممکن دشمنان را نابود کنید. شما به سلاح های مختلف در رده بندی های متفاوت دسترسی دارید. مسلماً یکی از مهمترین سلاح هایی که باید در اختیار داشته باشید، یک سلاح Sniper Rifle می باشد که با کمک آن می توانید بر روی اهداف خود زوم کرده و دشمنانی که در فواصل دورتر قرار دارند را هدف بگیرید.

در طرف مقابل هم دشمنان شما بیکار ننشته اند. آن ها مجهز به مخرب ترین سلاح ها و ابزارهای جنگی هستند. همچنین در نیروهای دشمنان تک تیراندازهای ماهر نیز دیده می شوند که باید بیشتر از سربازان عادی مراقب آن ها بود. با نابود کردن دشمنان و پاکسازی مناطق، می توانید امتیاز کسب کرده و مراحل را پشت سر بگذارید. بیش از 100 مرحله، بیش از 30 نوع سلاح و ده ها موقعیت مختلف از جمله عناصری هستند که شما با آن ها رو به رو می شوید.

بخش گرافیکی بازی اگرچه کاملاً الگو برداری شده است، اما جای تحسین دارد. جزئیات گرافیکی به اندازه کافی بالا هستند و گیم پلی روان Elite Killer: SWAT آن را برای شما سرگرم کننده خواهد کرد. بی شک مهمترین عنصری که در رابطه با بخش گرافیکی بازی وجود دارد، حجم بسیار کم آن به نسبت بازی های مشابه است. Elite Killer: SWAT همچنین دارای دو بخش اصلی انفرادی و بخش رقابت های آنلاین می باشد.