English Tenses

0اموزش اختصاصی زمان ها در زبان انگلیسی English Tenses

English Tenses عنوان یک نرم افزار بسیار کاربردی و نو اورانه با تحلیل و بررسی زمان های گذشته، حال و اینده برای نواموزان زبان انگلیسی است که با قابلیت های ویژه توسط شرکت Yuri Kozlov برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است و  با مثال های روشن، موفق و خنده دار، سهولت در یادگیری زبان را، متحول ساخته است.

ویژگی ها:

  • قابلیت اشنایی با زمان افعال انگلیسی برای شرکت در ازمون‌های تافل و ایلتس و …
  • دارای 15  بخش  مجزا و مهم با  ۱۷۰ سوال گرامر انگلیسی برای تقویت در تکلم
  • پوشش تمام زمانها در زبان انگلیسی ازجمله گذشته، حال و اینده
  • ارایه توضیحات کامل با مثال های ساده، خنده دار  تصویری
  • دارا بودن بخش تمرین برای ارزیابی مباحث اموخته شده
  • دارای رابط کاربری بسیار ساده و کاربر پسند

همانطور که میدانید  امروزه نرم افزار های بی شماری در زمینه اموزش های زبان انگلیسی توسط توسعه دهندگان برنامه های اندرویدی ارائه و معرفی شده است که هر کدام از انها در نوع خود دارای قابلیت های ویژه و منحصر به فردی هستند. به دنبال ان یاد گیری زمان در هر زبانی جزو اساسی ترین مبحث ها برای گفتار و نوشتار به شمار میرود. که میتوان English Tenses را یکی از بهترین برنامه ی صرف زمان با پوشش تمام زمان ها با توضیحات کامل بصورت اسان و موثر خطاب کرد.

این نرم افزار مفید، در 15 بخش مجزا و مهم در حول محوریت صرف زمان ها در زبان انگلیسی با توضیحات و ازمون های نظیر، KET، TOEFL TOEIC، IELTS و … ارائه شده است  که با مثال های روشن، موفق و خنده دار، سهولت در یادگیری زبان را، متحول ساخته است. هچنین بیش از 170 سوال گرامری در این اپ گنجانده شده است که با داشتن سیستم نمره دهی می توانید پیشرفت خود را تست و مشاهده نمایید. همچنین این اپلیکیشن به اطلاعات شخصی شما از جمله دوربین ها، میکروفون ها، موقعیت جغرافیایی دسترسی ندارد. و یکی از امن ترین برنامه های اموزشی در مارکت اندروید به شمار میرود.