Motionleap by Lightricks

دانلود جدیدترین نسخه مود شده برنامه موشن لیپ پرو Motionleap Pro برای اندروید

برنامه Motionleap Pro که قبلا با نام Enlight Pixaloop شناخته می شد یک ابزار بسیار جذاب و کاربردی است که با استفاده از ان می توانید بخش هایی از تصاویر خود را متحرک کرده و یک تصویر انیمیشنی برای خود طراحی کنید. برنامه های مختلفی برای جذاب تر کردن تصاویر شما برای شبکه های اجتماعی وجود دارند که می توانند صفحه ی شما را جذاب تر نمایند. موشن لیپ پرو یکی از این ابزار ها می باشد که تصاویر شما را بسیار زیبا تر جلوه می دهد. بدین صورت که با استفاده از این برنامه می توانید به اسانی بخش هایی از تصویر خود را متحرک سازی کرده و انیمیت کنید و در نهایت یک تصویر متحرک بسیار زیبا و منحصر به فرد داشته باشید.

ویژگی های برنامه موشن لیپ پرو Motionleap Pro

  • متحرک سازی بخش هایی از تصویر
  • امکان اضافه کردن افکت حرکت ابر ها
  • امکان اضافه کردن افکت بارش و درخشش
  • زنده کردن اسان تصاویر
  • ویرایش تنظیمات تصویر
  • و امکانات دیگر

نحوه کار برنامه موشن لیپ پرو

همان طور که گفته شد برنامه Motionleap Pro یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از آن می توانید تصاویر خود را زنده و متحرک کنید. کار کردن با برنامه بسیار ساده و اسان خواهد بود و شما بعد از انتخاب تصویر مورد نظر خود ان را از به صورت کامل ویرایش کرده و برای متحرک سازی اماده می کنید. سپس می توانید با کشیدن انگشت روی صفحه و ایجاد فلش هایی به اسانی بخش های مورد نظر خود را متحرک سازی کنید. همچنین می توانید از انواع افکت های بارش و حرکت ابر ها یا درخشش نور در تصاویر خود استفاده کنید و ان ها را بسیار جذاب تر جلوه دهید. بدین صورت از تصاویر زنده ی خود در شبکه های اجتماعی استفاده می کنید و صفحه ی خود را زیبا تر از همیشه به نمایش می گذارید.

برای شروع استفاده از برنامه موشن لیپ پرو و اعمال افکت ها بر روی عکس های خود، ابتدا باید آنها را به ویرایشگر Motionleap Pro اضافه کنید. پس از آن می توانید یکی از فیلترهای موجود را انتخاب کنید. اگر می خواهید عکس های خود را متحرک کنید، باید نقاط خاصی را روی هر تصویر علامت بزنید. به این ترتیب، برنامه می تواند تعیین کند که کدام مناطق را متحرک کند.

ذکر این نکته ضروری است که فلش هایی که روی عکس ها ظاهر می شود نشان دهنده انیمیشنی است که بعدا اعمال خواهد شد. بنابراین اگر می خواهید بهترین نتیجه را داشته باشید، به نحوه علامت گذاری عکس توجه کنید.

آپدیت Motionleap by Lightricks تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.