Eon Player Pro

دانلود نسخه پولی یون پلیر پرو موزیک پلیر گرافیکی و پر کاربرد Eon Player Pro برای اندروید

با پشتیبانی از اندروید اتو مناسب برای مانیتور اندرویدی خودرو

Eon Player یک موزیک پلیر قدرتمند و بی تکرار با جلوه های گرافیکی و امکانات فراوان با قابلیت سازگاری بالا است ک برای سیستم عامل عامل های هوشمند اندرویدی طراحی و توسعه یافته است. با استفاده از این برنامه، لیست های پخش مورد علاقه ی خود را ایجاد کرده و مطمئن باشید که هر کدام از موزیک ها در زمان خود و با دقتی بالا اجرا خواهند شد. این برنامه با قابلیت هایی که دارد به خوبی توانسته از سایر برنامه های مشابه پیشی گرفته و ان را به یک پخش کننده موزیک  اینده دار تبدیل کند.

Eon Audio – MP3 Player Pro مینیمال، دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و تنظیمات پیشرفته است و یکی از بهترین موزیک پلیر های اندروید محسوب می شود.

ویژگی های اصلی موزیک پلیر یون (نسخه پولی)

 • Eon Audio – MP3 Player Pro از همه فرمت های رایج مانند mp3 – aac – ogg – wav – m4a – flac پشتیبانی می کند.
 • طراحی متریال و گرافیکی فوق العاده جذاب
 • اکولایزر
 • فیلترهای پوشه
 • گزینه جستجو
 • ویرایش تگ آهنگ ها.
 • ویجت صفحه اصلی در 12 اندازه.
 • کنترل های اعلان/قفل صفحه.
 • لیست‌های پخش را ایجاد، ویرایش و گوش دهید.
 • دانلود خودکار آثار آلبوم گمشده با کیفیت بالا.
 • صفحه اصلی را سفارشی کنید.
 • ناوبری سریع.
 • Eon Audio – پخش کننده MP3 از Android JellyBean تا Android Q پشتیبانی می کند.

پخش موزیک ها به صورت تطبیقی (تغییر ظاهر برنامه به صورت خودکار):

Eon Audio – MP3 Player Pro شامل ویژگی رابط کاربری تطبیقی ​​است که یون پلیر پرو را قادر می‌سازد تا رنگ‌های پس‌زمینه Now Playing را با توجه به کاور آلبوم آهنگ در حال پخش عوض کند.

ابزارک های تطبیقی:

Eon Audio – MP3 Player Pro همچنین دارای گزینه ای برای ساخت ویجت صفحه اصلی برای تطبیق رنگ با توجه به کاور آلبوم آهنگ در حال پخش است.

صفحه اصلی:

گزینه ای برای سفارشی کردن صفحه اصلی که به طور پیش فرض شامل بخش های زیر است:
تراک‌ها، آلبوم‌ها، هنرمندان، فهرست‌های پخش، ژانر و نمای پوشه.
شما می توانید هر صفحه ای را که می خواهید از صفحه اصلی حذف کنید یا ترتیب ظاهر شدن آنها را تغییر دهید.

ناوبری آسان و کنترل های سریع:

Eon Audio – MP3 Player Pro به شما امکان استفاده آسان از ناوبری، کنترل های سریع و منوهای کشویی با فرمت زیبا را می دهد. همه چیز در جایی که شما نیاز دارید/انتظار دارید درست است. هیچ درهم و برهمی وجود ندارد و به ندرت هیچ منوی مخفی یا پیچیده ای وجود ندارد که آن را به یکی از تمیزترین پخش کننده های صوتی طراحی متریال – MP3 Player تبدیل کند.

نمای پوشه:

Eon Audio – MP3 Player Pro به شما امکان می دهد به تمام فایل های صوتی خود با لیستی از تمام پوشه های حاوی فایل های صوتی دسترسی داشته باشید. Eon Audio – MP3 Player Pro همچنین دارای نمای پوشه سلسله مراتبی است.

تم ها:

Eon Audio – MP3 Player Pro به شما 9 تم از پیش تعیین شده (روشن، تاریک، سیاه، شفاف (براق)، آبی نیمه شب، قهوه ای تیره، مشکی تیره، بنفش عمیق و اوبونتو) می دهد تا ظاهر برنامه را سفارشی کنید. آن طور که دوست دارید خود را داشته باشید. یون پلیر پرو  همچنین دارای یک تم ساز داخلی است که به شما امکان می دهد هر تعداد تم که می خواهید ایجاد کنید.

پوسته های صفحه پخش کننده موزیک:

با Eon Audio – MP3 Player Pro شما می‌توانید صفحه Player را سفارشی کنید، دو پوسته Player (تم) ارائه شده در نسخه رایگان و سه گزینه دیگر در نسخه پولی یون پلیر اندروید.

پشتیبانی از Android Auto:

Eon Music Player به شما امکان می‌دهد هنگام سفر، آرشیو موسیقی خود را با خود ببرید، از طریق Android Auto به مانیتور خودرو متصل شوید و از موزیک های خود با Eon Music Player لذت ببرید.

 

آپدیت Eon Player Pro تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.