Messenger Lite: Free Calls & Messages

نسخه لایت مسنجر فیس بوک Facebook Messenger Lite

با سرعت و کارکرد بهتر

عرضه شده توسط کمپانی فیس بوک

اگر به یاد داشته باشید چند وقت پیش برنامه ای تحت عنوان FaceBook Lite برای سیستم عامل اندروید و IOS عرضه شد. این نرم افزار همان کلاینت فیس بوک بود اما با این تفاوت که فیس بوک لایت با وجود حجم کمی که داشت اما دارای سرعت بسیار بیشتری نیز بود و برای کاربرانی طراحی شده بود که دارای سرعت اینترنت کمتری بودند. حال همین موضوع برای برنامه مسنجر فیس بوک نیز اتفاق افتاده و شاهد عرضه Facebook Messenger Lite هستیم که نسبت به برنامه اصلی فیسبوک دارای حجم کمتری بوده و در کنار سرعت بالای خود، می تواند جایگزین مناسبی برای فیس بوک مسنجر باشد.

ویژگی ها:

  • برنامه سبکتر می باشد که در نتیجه دانلود با سرعت بیشتری انجام می شود و فضایی کمتری ذخیره می شود
  • ارسال متن و عکس و لینک ها به هر کاربری در فیسبوک در مسنجر لایت یا فیس بوک لایت
  • کمترین میزان مصرف دیتای اینترنت که باعث ذخیره ترافیک مصرفی خواهد شد
  • کار کردن با انواع اینترنت های مختلف که دارای سرعت پایین نیز باشند
  • کار کردن با انواع گوشی های اندرویدی که دارای سیستمی قدیمی نیز باشند

Facebook Messenger Lite علاوه بر آن که دارای حجم کمی می باشد، همچنین سرعت عمل بالایی نیز دارد. در این نرم افزار تلاش شده است تا از موارد و آیتم های گرافیکی استفاده کمتری شود تا لود شدن پیام ها و ارسال آنها و همچنین بارگذاری برنامه به بالاترین میزان ممکن برسد. میزان مصرف اینترنت برنامه فیسبوک مسنجر لایت نسبت به برنامه اصلی فیس بوک نیز بسیار کمتر می باشد و با کمترین سرعت اینترنت که 2g می باشد نیز قابل استفاده است و برای ارسال پیام توسط این اپلیکیشن لزوما نیازی به اینترنت سرعت بالا نخواهید داشت.

در مورد امنیت Facebook Messenger Lite نیز باید بگوییم که پشتیبانی و عرضه آن توسط کمپانی رسمی فیس بوک انجام می شود؛ لذا هیچ نگرانی از بابت امنیت این نرم افزار نداشته باشید.

آپدیت Messenger Lite: Free Calls & Messages تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.