Faily Rider

بازی موتور سواری Faily Rider

اثری از سازنده بازی Faily Brakes

شاید شما هم از علاقه مندان به بازی های سبک موتور سواری باشید. در این صورت پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه بای Faily Rider را از دست ندهید. “فیلی رایدر” یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Spunge Games طراحی و عرضه شده است؛ بازی که در آن می توانید تجربه بی نظیری از رانندگی موتور را در گوشی خود داشته باشید

ویژگی ها:

  • حرکت کردن در سراشیبی و رد شدن از مانع های مختلف
  • دوری کرن از سنگ ها، نهرها، ترافیک و قطارها
  • نابود کردن مانع های مسیر با استفاده از محافظ یا اسلحه ها
  • امکان جمع آوری کردن سکه های طول راه
  • قابلیت باز کردن وسیله نقلیه های منحصر به فرد
  • به اشتراک گذاری رکورد در یوتیوب، فیس بوک و اینستا
  • گیم پلی بدون محدودیت

در بازی Faily Rider شما به عنوان یک موتور سوار باید بتوانید مانع هایی که در مسیرتان قرار دارد را پشت سر بگذارید و رکورد جدیدی ایجاد کنید. در این بازی شما با کنترل و هدایت موتور خود به سمت جلو پیش خواهید رفت اما در این مسیر مانع های مختلفی وجود دارند که باید مراقب باشید با آنها برخورد نداشته باشید. مانع های مختلفی شامل کوه، سنگ ها، نهرها، قطار و … در مسیر راه شما قرار دارند. شما باید امتیازات بیشتری را به دست بیاورید تا بتوانید رکورد بهتری را ثبت کنید. در Faily Rider شاهد وجود موتورهای مختلفی خواهید بود که می توانید هرکدام را که خواستید انتخاب کرده و از آن برای سواری استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که در ابتدای بازی تمام موتورها قابل انتخاب نخواهند بود و به مرور موتورها برایتان قابل انتخاب خواهند شد.

بازی Faily Rider دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. گیم پلی جذاب و سرگرم کننده، از جمله مواردی است که می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. اگر به دنبال بازی هستید که ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند، پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.

آپدیت Faily Rider تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.