Farming Simulator 20

بازی Farming Simulator 20 عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی New fun games ساخته و منتشر شده است. یکی از کار های لذت بخش برای بسیاری از بازیکنان شبیه سازی کشاورزی می باشد که در این سری بازی های مهیج (Farming Simulator) ، تجربه امکان ان را خواهید داشت. در این بازی جذاب نیز به کشاورزی می پردازید و می توانید با تراکتور در مزرعه ی خود به گشت و گذار پرداخته و زمین را شخم بزنید و گیاهان جدید را بکارید و تبدیل شوید به یک کشاورز ماهر.

با Farming Simulator 20 وارد دنیای پرهیجان حرفه کشاورزی شوید. بسیاری از محصولات مختلف را برداشت کنید، به دامهای خوک، گاو و گوسفند خود رسیدگی کنید و حتی می توانید اسب های خود را پرورش دهید و سوار آنها شوید که به شما اجازه می دهد تا زمین وسیع اطراف مزرعه خود را به روشی کاملاً جدید گشت و گذار کنید. محصولات خود را در بازاری وسیع بفروشید تا درآمد کسب کنید که می توانید از درآمد حاصل شده ماشین آلات اضافی خریداری کنید و در توسعه مزرعه خود سرمایه گذاری کنید.

در گیم پلی بازی Farming Simulator 20 شما بیش از 100 وسیله نقلیه و ابزار کاربردی از مارک های برجسته این صنعت را کنترل می کنید و در اختیار خواهید داشت. برای اولین بار در سیستم عامل های تلفن همراه شاهد برند John Deere هستیم، که یکی از بزرگترین شرکت ماشین آلات کشاورزی در جهان است. مارک های معروف کشاورزی دیگر مانند Case IH ،New Holland ،Challenger ،Fendt ،Massey Ferguson ،Valtra ،Krone ،Deutz-Fahr و بسیاری دیگر در این بازی جذاب وجود دارند.

بازی Farming Simulator 20 از یک محیط جدید از قاره آمریکای شمالی را استفاده کرده است که در آن می توانید مزرعه خود را توسعه داده و گسترش دهید. از بسیاری از فعالیت های جالب کشاورزی، از جمله در اختیار داشتن ماشین آلات متعدد و پرورش محصولات جدید، لذت ببرید.

ویژگی های بازی Farming Simulator 20 

  • وجود از بیش از 100 وسیله نقلیه و ابزار واقع بینانه از بزرگترین سازندگان ماشین آلات کشاورزی دنیا
  • محصولات مختلف را بکارید و برداشت کنید: گندم، جو، جو دوس ، کلزا، آفتابگردان، سویا، ذرت، سیب زمینی، چغندر قند و پنبه
  • برای تولید و فروش شیر و پشم به گاوها و گوسفندان خود غذا دهید.
  • از اسبها مراقبت کرده و بر آنها سوار شوید تا آزادانه جهان اطراف مزرعه خود را گشت و گذار کنید.
  • گرافیک های سه بعدی جدید جزئیات بیشتری از ماشین آلات و محیط آمریکای شمالی را نشان می دهند.
  • نمای کابین ماشین آلات به شما امکان می دهد حتی در یک وسیله واقع بینانه تر از قبل در وسایل نقلیه خود رانندگی کنید.

بازی Farming Simulator 20 عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی و استراتژی است که در آن می توانید به یک کشاورز تبدیل شوید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

آپدیت Farming Simulator 20 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.