FBReader Premium – Favorite Book Reader

برنامه کتابخوان FBReader اندروید

پشتیبانی از زبان فارسی

قابلیت اجرای کتابهای PDF و EPUB

FBReader Premium به عنوان یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای اجرای کتاب های الکترونیکی در اندروید شناخته می شود که با استفاده از آن امکان مشاهده کتاب ها الکترونیکی را در گوشی و تبلت های اندروید فراهم می کند.

ویژگی ها:

  • ایجاد کتابخوانه مجازی برای ایبوک ها
  • چرخش کتاب ها برای خواندن دقیق تر آنها
  • جستجو متن یا کلمه در میان کل کتاب
  • پشتیبانی کامل از زبان شیرین فارسی
  • پشتیبانی از کتابهای ePub, fb2, chm, rtf, plucker
  • مشاهده و ویرایش اطلاعات مربوط به کتاب ها

اگر بخواهیم حق به جانب صحبت کنیم، می توان گفت که کتاب های الکترونیکی موفق شده اند تا این روزها جای کتاب های معمولی را بگیرند. دلیل این امر نیز کاملا واضح است؛ کاربران می توانند کتاب های الکترونیکی را همیشه همراه خود داشته باشند و در هر مکانی که خواستند با استفاده از گوشی همراه خود، کتاب مورد نظرشان را به سادگی بخوانند.

پس می توان گفت که در دسترس بودن کتاب های الکترونیکی از جمله مواردی است که سبب جایگزین شدن این نوع کتاب ها به جای کتاب های معمولی شده است. اما همانطور که می دانید برای اجرای کتاب های الکترونیکی در گوشی همراه نیازمند برنامه ای مناسب خواهید بود که امکان اجرای چنین کتاب هایی را داشته باشد.

این بار در سایت ApkTops قصد معرفی یکی از بهترین و قدرتمندترین برنامه های اجرای کتاب های الکترونیکی تحت عنوان FBReader را داریم که با استفاده از آن امکان اجرای راحت و بدون دردسر انواع کتاب های الکترونیکی را در تبلت یا گوشی اندرویدی خود خواهید داشت.

این نرم افزار از کتاب هایی با زبان فارسی نیز به صورت کامل پشتیبانی کرده و هیچ مشکلی از بابت اجرای چنین کتاب هایی نخواهید داشت. امکان استفاده از برنامه FBReader در حالت افقی و عموی برای مطالعه راحت تر کتاب ها نیز وجود دارد. در ادامه می توانید این برنامه را با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.