Fishing Life

بازی Fishing Life عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های ورزشی است که توسط تیم توسعه Nexelon inc. طراحی و منتشر شده است. این عنوان یکی از زیباترین و آرام ترین بازی ها است که می تواند در اوقات فراغت بسیار لذت بخش باشد.

ویژگی های بازی Fishing Life

  • طراحی بصری زیبا و ساده
  • مکانیک روان گیم پلی
  • صداگذاری آرامش بخش
  • انواع ماهی ها ، کوسه های و نهنگ های عظیم الجثه
  • امکان شخصی سازی قایق ها و لباس ماهیگیر

در بازی Fishing Life لذت بردن از ماهیگیری فقط با یک کنترل ساده در حالی که به صدای امواج در دریا گوش می دهید ، یسیار لذت بخش و آرامش دهنده است. در این بازی شخصیت اصلی به طور کلی معمولی طراحی شده است که می تواند هرکسی در هر کجا باشد.

شخصیت بازی Fishing Life فقط دارای یک قایق ساده و یک میله ماهیگیری است ، اما در دریایی صلح آمیز قرار دارد که خورشید در آن بسیار زیبا غروب می کند ، ستاره ها در آسمان آن می رقصند و فضای دلنشینی را ارائه می دهد.

در گیم پلی بازی Fishing Life فقط با کنترل ساده می توانید از ماهی های زیبا ، کوسه های ترسناک و نهنگ های بزرگ ماهیگیری کنید، از غروب خورشید زیبا و مهتابی که به دریا محو می شود لذت ببرید.

در بازی Fishing Life با گذشت زمان ، صحنه های زیبای طلوع و غروب خورشید  نمایش داده می شوند. از لحاظ صداگذاری این بازی عملکرد خوبی داشته است و صدای موج های دریا بسیار آرامش دهنده هستند.

شما همچنین می توانید ماهی خود را در آکواریوم قرار دهید ، یا به تغییر لباس خود بپردازید ، قایق های متفاوت را خریداری کنید و در ادامه از ماهیگیری خود لذت ببرید.

بازی Fishing Life یکی از جذابترین عناوین در سبک بازی های ماهیگیری و ورزشی است که می تواند در اوقات فراغت بسیار لذت بخش باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.