Five Nights at Freddy's 4

بازی ترسناک پنج شب در فردی Five Nights at Freddy’s

فروش با قیمت 2.99 دلار در پلی استور

کسب امتیاز 4.6 از 5

آپدیت: نسخه مود شده (آنلاک شده) اضافه شد.

Five Nights at Freddy’s بازی در سبک اکشن با درون مایه های ترسناک برای اندروید می باشد که توسط  Scott Cawthon برای اندروید عرضه شده است. این سری، چهارمین نسخه از بازی می باشد که در سایت ApkTops برایتان آماده کرده ایم.

Five Nights at Freddy’s عنوانی قدیمی با داستان و گیم پلی جدید برای اندروید است که شاهد عرضه چهارمین نسخه آن هستیم. “فردی” نام رستورانی است که در آن از عروسک هایی ربات مانند برای سرگرم کردن مردم استفاده می شود. Five Nights at Freddy’s نیز عنوانی است که همین داستان بازی را یدک می کشد.

همانطور که از نام بازی نیز پیداست، شما باید در این بازی 5 شب را در رستوران فردی بگذرانید. عروسک هایی که در این رستوران مورد استفاده قرار گرفته اند بسیار عجیب هستند. آنها در هنگام شب غیر قابل کنترل می شوند و کارهای بسیار عجیبی نیز انجام می دهند. صاحبت رستوران نیز برای این که بتواند انها را کنترل کند یک نگهبان را استخدام می کند تا در شب به وسیله دوربین های مدار بسته این عروسک ها را تحت کنترل داشته باشد.

رفتار عجیب عروسک ها در شب به این صورت است که به هنگام شب هر موجودی را که ببینند به زور به او لباس می پوشانند و به همین دلیل آن موجود کشته می شود. نگهبانی که قرار است است از این موجودات محافظت کند باید تا ساعت شش صبح مراقب باشد و بتواند از دست این عروسک ها فرار کند تا آنها او را نکشند. برای این کار نیز تنها جریان الکتریسته ای در اختیار دارد که باید با استفاده از آن بازی را پیش ببرد.

آپدیت Five Nights at Freddy's 4 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.