Flud - Torrent Downloader

دانلود فایل های تورنت با Flud – Torrent Downloader

نسخه پولی و بدون تبلیغات

تورنت نام یک شبکه بسیار عظیم است که به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند فایل هایی که در ان به اشتراک گذاشته است را دانلود کنند. به احتمال زیاد تا به حال شما نیز بارها نام “تورنت” را شنیده باشید اما شاید اطلاعاتی در مورد در این شبکه عظیم نداشته باشید. فایل هایی که تورنت هستند، فایل های کوچکی می باشند اطلاعات فایل های دیگری را در خورد جای داده اند. منظور از فایل های دیگر، فایل هایی است که شما قرار است از BitTorrent دانلود کنید.

اما مشکلی که برای اکثر کاربران وجود دارد، این است که این شبکه بر خلاف دیگر کلاینت ها، برای دانلود فایل ها کاربران را مجبور به دارا بودن یک کلاینت تورنت می کند. بدین ترتیب این شبکه، قادر است فایل های مختلف را برای دانلود کاربران،به اشتراک قرار داده تا کاربران از سراسر جهان قادر به دریافت این فایل ها بوده و بتوانند آنها را دانلود کنند.

بیت تورنت به کاربران این امکان را می دهد تا بدون مشکل پهنای باند، بتوانند هر فایلی که می خواهند را به سادگی از این شبکه، دانلود نمایند. هنگامی که شما از تورنت دانلود می کنید، در اصل خود شما نیز به بخشی از این شبکه تبدیل میشوید؛ به این ترتیب ممکن است فایلی که شما در حال دانلود ان هستید، برای کاربر دیگری نیز در حال آپلود باشد تا بتواند آن را دانلود نماید. برای دریافت کردن فایل های تورنت، شما نیاز به یک کلاینت تورنت دارید تا با استفاده از آن قادر به دانلود کردن فایل ها از این شبکه باشید.

یکی از بهترین نرم افزارهایی که در همین دسته، برای کاربران اندروید عرضه شده است، نرم افزار Flud – Torrent Downloader می باشد که به کاربران این امکان را میدهد تا بتوانند با سرعتی بسیار بالا و بدون وقفه، فایل های موجود در شبکه تورنت را دانلود نمایند.

ویژگی ها:

 • بدون هیچ گونه محدودیت سرعتی در دانلود و آپلود فایل ها
 • قابلیت انتخاب کردن فایل هایی که قرار است دانلود شوند
 • قابلیت تعیین کردن اولویت بندی فایل های در حال دانلود
 • قابلیت پشتیبانی از فید خوان با دانلود خودکار
 • پشتیبانی از NAT-PMP, DHT, UPnP
 • پشتیبانی از µTorrent Transport Protocol و Peer Exchange
 • قابلیت دانلودهای پی در پی و بدون وقفه
 • قابلیت انتقال دادن فایل ها در هنگام دانلود آنها
 • پشتیبانی از فایل های متعدد با نام های مشابه
 • پشتیبانی از لینک های دانلود در مرورگرهای وب
 • پشتیبانی از رمزگذاری و فیلتر کردن IP های خاص و پشتیبانی از پروکسی برای peers
 • دارا بودن گزینه ای برای انجام دانلودها تنها در هنگام اتصال به وای فای
 • دارا بودن تم های مختلف و قابلت انتخاب کردن پوسته دلخواه از میان آنها
 • طراحی شده به صورت Material
 • بهینه سازی شده برای تبلت های اندروید

 Flud – Torrent Downloader با دادن دسترسی به کاربران، این امکان را برایشان فراهم خواهد کرد تا بتوانند فایل هایی که در تورنت وجود دارد را به سادگی دانلود نمایند. با استفاده از این اپلیکیشن قادر خواهید بود تا با سرعتی بسیار بالا و بدون هیچ گونه محدودیتی از بابت پهنای باند، فایل های مختلف موجود در تورنت را دانلود کنید.

شما می توانید به صورت نامحدود فایل هایی که در تورنت وجود دارد را انتخاب و برای دانلود قرار دهید. تمام فایل هایی که در صف دانلود قرار دارند، قابلیت اولویت بندی دارند تا بتوانید تعیین کنید که کدام یک از فایل ها زودتر دانلود شوند و سپس نوبت به کدام یک از آنها برسد. در دانلود فایل ها هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت و می توانید به هر تعداد که خواستید، فایل ها را برای دانلود قرار دهید.

برای کاربرانی که ممکن است ظاهر برنامه خسته کننده و یک نواخت شود، می توانند از پوسته هایی که برای Flud – Torrent Downloader در نظر گرفته شده است، استفاده کنند. این دو پوسته شامل روشن و تاریک می باشند که به انتخاب خود می توانید آنها را انتخاب کنید.

نکته: همانطور که می دانید در اندروید 4.4 یا KitKat گوگل قابلیت دسترسی برنامه ها به مموری کارد را منع کرده است.

این مشکل برای برنامه Flud – Torrent Downloader به حساب نمی آید. دارندگان اندروید 4.4 تنها می توانند دانلودهایشان را در پوشه Android/data/com.delphicoder.flud/ انجام دهند و به آن دسترسی داشته باشند. توجه داشته باشید که این پوشه بعد از حذف کردن برنامه، به صورت خودکار پاک خواهد شد.

آپدیت Flud - Torrent Downloader تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.