Forest: Focus for Productivity

جدیدترین نسخه فول آنلاک برنامه Forest Stay focused 

اعتیاد یکی از خطرناک ترین حالت هایی است که می تواند برای افراد اتفاق بیافتد. امروزه انسان ها به همه چیز اعتیاد پیدا می کنند که یکی از اصلی ترین موارد عتیاد به گوشی تلفن همراه است که افراد بسیاری را درگیر خود کرده است.

برنامه Forest Stay focused یک برنامه ی بسیار عالی جهت کمک به افراد مختلف برای ترک اعتیاد به گوشی و شبکه های اجتماعی است. در این برنامه ی بسیار جذاب از یک روش جدید و خلاقانه برای این کار استفاده شده است که می تواند به کاربران مختلف برای رفع مشکل کمک فراوانی کند. در این برنامه شما یک جنگل را مدیریت خواهید کرد. البته از ابتدا صاحب یک جنگل نخواهید بود بلکه باید از مراحل اولیه مانند کاشت بذر و رسیدگی به ان شروع کنید. با پیروی از دستورات برنامه و استفاده از کمتر شما از گوشی و شبکه های اجتماعی درخت های شما هر روز بزرگ تر و شاداب تر خواهند شد و شما در ترک خود موفق خواهید بود.

ویژگی های برنامه Forest Stay focused 

  • یک روش خلاقانه برای ترک اعتیاد به گوشی
  • تمرکز بیشتر برای انجام کار های بیشتر
  • امکان به اشتراک گذاری جنگل شما و رقابت با دوستان
  • رهگیری زمان ترک شما با یک الگوی جذاب
  • دریافت پاداش بیشتر و باز کردن درخت های مختلف
  • تنظیم لیست سفید برای برنامه و دسترسی به برنامه های ضروری بدون لطمه به الگوی ترک
  • رابط کاربری بسیار جذاب
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Forest Stay focused یک برنامه ی بسیار جذاب است که با ید متد جدید به شما در ترک اعتیاد خود به گوشی و برنامه های مختلف مانند شبکه های مجازی کمک می کند. با شروع کار شما می توانید بذر درختان مختلف را در جنگل خود بکارید و از ان ها مراقبت کنید. با بزرگ تر شدن درخت ها و بزرگ شدن جنگل اگر همچنان گوش به حرف برنامه باشید و سراغ برنامه های معتاد کننده نروید می توانید درختان جدیدی را به مجموعه ی خود اضافه کنید.

لیست سفیدی نیز در برنامه در نظر گرفته شده که می توانید برنامه های ضروری که به اعتیادی به آن ها ندارید را در ان اضافه کرده و بدون مشکل و استرس وبدون ایجاد لطمه برای جنگل خود از ان ها استفاده کنید. اگر طبق دستور برنامه عمل نکنید و به برنامه های غیر مجاز وارد شوید تمامی درخت های شما خشک شده و جنگل شما نابود خواهد شد و عواقب این تصمیم گریبان شما را خواهد گرفت.

آپدیت Forest: Focus for Productivity تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.