Fotor Photo Editor - Design Maker & Photo Collage

برنامه عکاسی حرفه ای Fotor Photo Editor

نسخه کاملا خریداری شده و فول آنلاک برنامه

Fotor Photo Editor نرم افزاری برای عکاسی و ویرایش حرفه ای تصاویر در گوشی همراه می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید جلوه های بی نظیری به تصاویر خود ببخشید.

ویژگی ها:

  • دارای حالت های مختلف برای عکس گرفتن
  • دارا بودن فیلترها و افکت های دیدنی و جذاب
  • تطبیق دادن عکس های شما با موقعیت مکانی
  • اضافه کردن متن و عکس های مختلف به تصاویر
  • ابزارهای مختلف برای ویرایش تصاویر در گوشی

 همانطور که اطلاع دارید تاکنون ابزارهای متفاوتی برای ویرایش عکس ها عرضه شده است که هرکدام دارای ابزارهای مختلف و منحصر به فردی می باشند. اما شاید انتخاب برنامه ای مناسب برای ویرایش تصاویر از میان این تعداد از اپلیکیشن ها کار دشواری باشد. اگر شما نیز برای انتخاب برنامه ای قدرتمند که با استفاده از آن امکان ویرایش حرفه ای تصاویر و زیباسازی آنها را داشته باشید، دچار مشکل شده اید توصیه می کنیم از Fotor Photo Editor استفاده کنید.

با استفاده از این نرم افزار امکان مدیریت همه جانبه تصاویر را خواهید داشت. این نرم افزار علاوه بر این که به شما قابلیت عکاسی به صورت حرفه ای را خواهد داد، همچنین ابزارهایی جهت ویرایش عکس ها نیز در اختیار شما قرار خواهد داد تا با استفاده از آن ها بتوانید عکس هایی خیره کننده و جذاب ایجاد کنید. در برنامه Fotor Photo Editor افکت ها و فیلترهای مختلفی گنجانده شده است که می توانید از آنها بر روی تصاویر خود استفاده کنید. همچنین قابلیت اضافه کردن استیکرها و متن های مختلف به تصاویر نیز در این نرم افزار گنجانده شده است که به طور حتم می تواند در موارد مختلفی مورد استفاده تان قرار بگیرد.