FRAMED

بازی تحسین برانگیز و پازلی FRAMED

فروش با قیمت 0.99 دلار در پلی استور

با گیم پلی کاملا منحصر به فرد و جدید

پیشنهاد بسیار ویژه سایت APKTOPS

FRAMED – قاب ، نام بازی سرگر کننده در سبک پازلی و فکری برای گوشی های اندروید می باشد که با قیمت 0.99 دلار در گوگل پلی برای علاقه مندان جهت خرید قرار داده شده است.

Framed

ویزگی ها:

  • برنده جایزه برای گرافیک سه بعدی ساده
  • طراحی بازی با گیم پلی منحصر به فرد فمینیستی
  • سطح پازلی ماجراجویی غنی
  • وجود صداگذاری اصلی و صداهای جذاب
  • تجربه گیم پلی کاملا جدید که تا پیش از این ندیده اید!

FRAMED

معرفی و بررسی بازی FRAMED

FRAMED نام بازی جدید با گیم پلی و خط داستانی کاملا منحصر به فرد برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که دارای خط داستانی بسیار نواورانه و سرگرم کننده ای می باشد. بازی که بدون شک در آن می توانید یک دنیای کاملا جدید را تجربه کنید. در این بازی شما نقش دزدی را ایفا خواهید کرد که پلیس به دنبال وی است و قصد دستگیر کردن او را دارد و شما نیز هم اکنون به عنوان یک فراری شناخته می شوید که هر زمان ممکن است مورد اصابت تیر نیروهای پلیس قرار بگیرید.

در این بازی شما خط داستان بازی را پیش خواهید برد و برای این کار باید دارای قدرت فکر و نواوری بسیار بالایی باشید. به این منظور شما باید در موقعی مناسب کار درست را انجام دهید. در همین راستا، در بازی چندین قاب عکس وجود دارد. در هر صحنه از بازی شما شاهد وجود چندین قاب عکس مختلف خواهید بود که خط داستان بر اساس همین چند قاب تصویر دنبال می شود. هر کدا از قاب ها را باید در زمانی مناسب استفاده کنید. برای مثال در زمانی شما در حال بالا رفتن از پله هایی هستید تا خودتان را از دست نیروهای پلیس فراری دهید اما در همین هنگام نیروهای امنیتی متوجه حضور شما خواهند شد و شما را دستگیر خواهند کرد. اما با جا به جا کردن مناسب و صحیح کارت ها می توانید از این امر جلوگیری کنید تا نیروهای امنیتی متوجه حضور شما نشوند.

شما امکان جابه جا کردن کارت های داخل بازی را دارید و باید بهترین کاری که می توانید را انجام دهید. بگذارید گیم پلی بازی را با مثالی دیگر برایتان توضیح دهیم؛ شما در حال فرار کردن از دست پلیس هستید که متوجه می شوید در داخل یک اتاق گیر افتاده اید و هیچ راهی وجود دارد، اما به یک باره طنابی را در پشت شیشه مشاهده می کنید که به ساختمان روبه رو متصل است و با استفاده از آن می توانید به ساختمان مجاور منتقل شوید؛ به دنبال این قضیه پنجره را خواهید شکست و به طناب متصل می شود و در حال حرکت به وسیله طناب هستید که به یک باره یکی از نیروهای پلیس به شما شلیک می کند و شما را می کشد، اما بازی در همینجا تمام نمی شود. کافی است تا جای قاب های عکس را در بازی عوض کنید تا هنگام شلیک کردن پلیس، پرنده ای که روی طناب قرار دارد به حرکت در آمده و به سمت پلیس برود تا تیری که پلیس پرتاب می کند به خطا بروید و به این ترتیب شما از مرگ حتمی نجات پیدا کنید.

بدون شک FRAMED یکی از نوآورانه ترین و منحصر به فردترین گیم پلی ها را در میان بازی هایی که در این مدت زمانی شاهد عرضه آنها بوده ایم را دارا می باشد. برای کسانی که علاقه مند به سبک های خاص و ویژه هستند، بازی FRAMED به طور حتم یک انتخاب بسیار عالی به حساب می آید که می توانید در ادامه آن را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.