Disney Frozen Free Fall - Play Frozen Puzzle Games

بازی Frozen Free Fall محصول کمپانی دیزنی

10 میلیون دانلود در گوگل پلی

نسخه معمولی + نسخه مود شده

شاید شما نیز با انیمیشن محبوب Frozen Free Fall آشنا باشید که توانست توجه بسیار زیادی را به خود جذب کند حال بازی فوق العاده ایی با همین اسم یعنی Frozen Free Fall محصول از کمپانی Walt Disney خالق بازی های محبوبی مانند : Star Wars: Commander , Where’s My Mickey? Free , Where’s My Water? Free و Temple Run: Brave منتشر شده که با توجه بسیار زیادی مواجه شده است این  بازی به سبک کندی کراش است و دارای مراحل زیادی می باشد.

ویژگی ها :

  • نجات دادن شخصیت ها با پیشرفت در بازی
  • دستاورد های بسیار حیاتی
  • امکان به اشتراک گذاری فعالیت خود در بازی با سایر دوستان از طریق شبکه های اجتمایی
  • گیم پلی عالی و مهیج
  • بیش از 150 پازل برای حل کردن
  • گرافیک بسیار بالا و صداگذاری فوق العاده
  • دارای موزیک های متن لایت و دلنشین

 گرافیک بالا ، مراحل بسیار زیبا و جذاب و سبک فکری پازلی همه و همه دست در دست هم می دهند تا شما بازی بسیار جذابی را تجربه کنید ، این بازی در اوایل انتشارش با بازدید بالایی مواجه شد. داستان بازی بطوری است که شما باید دو شاهزاده خانم که با هم خاهر هستند را به یکدیگر برسانید اما مشکل آن است که برای این کار باید شما باید به ان طرف سرزمین بروید در این راه چالش های پازلی در اختیار شما قرار میگیرد که برای رسیدن به مرحله بعدی باید از آن عبور کنید.

جالب این است که شما در هر مرحله از این بازی به یکی از شخصیت های دوست داشتنی این بازی بر میخورید ، مراحل با گرافیک بسیار بالا ساخته و طراحی شده اند که بازیکن خود به خود جذب آن می شود ، چالش ها بسیار متفاوت بوده و اصلا تکراری نمی شوند ، از دستاوردهای بازی نیز نمی توان چشم پوشی کرد ؛ با پیشرفت در هر مرحله ابزارهایی مانند مشعل، توپ برفی، دارت و …   به دست خواهید آورد که در بیش برد بازی کمک بسیار زیادی به شما خواهند کرد.

آپدیت Disney Frozen Free Fall - Play Frozen Puzzle Games تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.