Genius Scan Enterprise

دانلود نسخه جدید و کرک شده برنامه اسکنر قدرتمند جنیوس اسکن اندروید Genius Scan+ – PDF Scanner

Genius Scan+ PDF Scanner نرم افزاری قدرتمند برای اسکن اسناد مختلف با دوربین گوشی می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید خروجی PDF دریافت کرده و آن را ذخیره کنید. این نرم افزار امکان پشتیبانی از فضای ابری دراپ باکس برای انتقال مستقیم فایل های اسکن شده را دارا می باشد.

برگه کاغذ یا سند خود را را در مقابل دوربین گوشی خود قرار دهید: برنامه جنیوس اسکنر به طور خودکار کاغذ را در پس زمینه تشخیص می دهد، آن را برش می دهد و نتیجه را دور بری می کند.با جنیوس اسکنر شما یک اسکن واضح و خوانا دریافت می کنید. اسکنر دسته ای به شما امکان می دهد ده ها صفحه را در عرض چند ثانیه اسکن کنید. ابزارهای قدرتمند به شما کمک می کنند اسناد PDF خود را سازماندهی کنید، به اشتراک بگذارید یا بایگانی کنید.

قیمت این برنامه 25 دلار است که جدیدترین نسخه کرک شده آن را می توانید به صورت رایگان از APKTOPS دانلود کنید.

ویژگی های اپ Genius Scan+ PDF Scanner بهترین اسکنر اندروید

  • تشخیص اتوماتیک فریم صفحه و تصحیح پرسپکتیو
  • پر رنگ کردن تصاویر بعد از اسکن
  • امکان ایمیل تصویر اسکن شده با فرمت JPG یا PDF
  • ایجاد اسناد با فرمت PDF با اسکن چندگانه
  • امکان ذخیره تصاویر با فرمت JPG و یا فایل های PDF
  • امنیت بالا و عدم امکان جاسوسی توسط برنامه

استفاده از برنامه های اسکنر گوشی های همراه این روزها به ویژه در میان دانشجویان بسیار رواج پیدا کرده است. از برنامه های اسکنر می توان برای اسکن کردن اسناد مختلف مانند جزوه ها، کتاب ها و … استفاده کرد. برنامه های اسکنر قادر هستند تا اسناد اسکن شده را به فایل PDF تبدیل نمایند تا بتوانید از آن استفاده کنید.

Genius Scan یک برنامه قدیمی و قدرتمند برای اسکن اسناد می باشد که این بار در سایت ApkTops، جدیدترین نسخه از آن را برایتان آماده کرده ایم. این برنامه قادر به شناسایی و تشخیص خودکار صفحه ای می باشد که قصد اسکن گرفتن از آن را دارید. سپس می توانید به سادگی از آن صفحه عکس گرفته تا برنامه Genius Scan آن را به فایل پی دی اف تبدیل نماید.

علاوه بر فرمت PDF، قابلیت ذخیره کردن تصویر گرفته شده با فرمت JPG نیز برای کاربران وجود دارد. بعد از این که برنامه Genius Scan از اسناد مورد نظرتان عکس بگیرد، می تواند به صورت خودکار کیفیت آن را افزایش دهد یا نور مربوط به آن را تنظیم کند. شما همچنین قابلیت ایمیل کردن اسناد ساخته شده را به افراد مختلف از طریق خود برنامه دارا خواهید بود.

آپدیت Genius Scan Enterprise تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.