GNotes - Note, Notepad & Memo

برنامه یادداشت برداری GNotes – Sync Notes with Gmail

با بیش از 5 میلیون دانلود از پلی استور

امکان سینک کردن با اکانت گوگل برای یادداشت ها

نسخه پرمیوم و فول آنلاک با تمام قابلیت ها 

GNotes یکی از قدرتمندترین برنامه ها جهت ثبت یادداشت در گوشی می باشد که با استفاده از آنها می توانید در هر زمانی، سریعا یادداشت مورد نظر خود را ثبت کنید. این نرم افزار دارای امکانات بسیار عالی و کاربردی می باشد که در برنامه های دیگر، بدون شک مشابه آنها را مشاهده نخواهید کرد.

ویژگی ها:

  • پشتیبانی از همگام سازی های ابری و تمام نوشته ها می توانند با جیمیل سینک شوند
  • متن، چک لیست، عکس، تصویر، پیام صوتی، دست نوشته، نقاشی و … در این برنامه در دسترس هستند
  • قابلیت قفل گذاری بر روی یادداشت ها جهت جلوگیری از دسترسی دیگران و حفظ امنیت
  • جستوجو در میان نوشته ها برای یافتن متن مورد نظر
  • امکان وارد کردن و صادر کردن اطلاعات

تاکنون نرم افزارهای متعددی جهت ثبت یادداشت در گوشی های همراه عرضه شده است که با کمک آنها امکان ثبت یادداشت ها را خواهید داشت. اما نرم افزاری میتواند مفید واقع شود که دسترسی سریعی برای کاربران فراهم کند. GNotes بدون شک می تواند این قابلیت را برای کاربران فراهم کند تا با استفاده از آن سریعا یادداشت مد نظرتان را ایجاد کنید. شما می توانید به یادداشت خود پیام صوتی، عکس، ویدئو، دست نوشته و … ضمیمه کنید تا اطلاعات بیشتری به آن اضافه کنید. قابلیت قرار دادن رمز عبور جهت عدم دسترسی دیگران به یادداشت ها نیز وجود دارد. این نرم افزار امکان سینک کردن با جیمیل را دارد تا بتوانید به یادداشت های ثبت شده در گوشی خود از طریق جیمیل در کامپیوترتان دسترسی داشته باشید.

نکته: نرم افزار GNotes این قابلیت را داراست که با مراجعه به آدرس gnotes.me و وارد کردن مشخصات حساب کاربری جیمیلتان، به تمام یادداشت هایی که از طریق گوشی اندرویدی تان آن ها را وارد کرده بودید حالا از طریق PC دسترسی داشته باشید. این نرم افزار در سبک خودش بهترین است و پیشنهاد می کنیم حتما آن را دانلود نمایید.

آپدیت GNotes - Note, Notepad & Memo تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.