GOM Audio Plus - Music, Sync lyrics, Streaming

بهترین پلیر صوتی با متن و اشعار موسیقی GOM Audio Plus – Music, Sync lyrics, Streaming

GOM Audio Plus – Music, Sync lyrics, Streaming یکی از بهترین و پر کاربرد ترین پلیر های اندرویدی در زمینه اجرای فایل های صوتی با رابط کاربری بسیار ساده و شیک است که توسط کمپانی خلاق GOM & Company برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. با استفاده از این اپلیکیشن فایل های صوتی و تصویری خود را به همراه مشاهده اشعار و متن اجرا و مدیریت کنید. گفتنی است که مجموعه ای از ویجت های گوناگون در این نرم افزار گنجانده شده است که مدیریت فایل های در حال پخش را بسیار ساده تر ساخته است.

ویژگی های موزیک پلیر GOM

  • دارای دو تم مختلف و زیبا برای داشتن ظاهری زیبا و فوق العاده
  • دارای تکنولوژی بی نظیر برای پخش موسیقی ها با کیفیتی فوق العاده
  • قابلیت نمایش متن موسیقی های در حال پخش همگام با فایل در حال پخش
  • امکان ایجاد حساب کاربری برای همگام سازی لیست پخش و لیست اشعار در هر زمان و مکانی
  • قابلیت دسترسی به ده باند اکولایزر با ایستگاه های از پیش تنظیم شده
  • امکان اجرای موسیقی های در حال پخش زنده و دسترسی به پادکست های محبوب
  • تایمر خودکار برای متوقف کردن موسیقی های در حال پخش بر اساس دقیقه و ثانیه
  • دارای رابط کاربری بسیار شیک با حجم کم

با ایجاد یک حساب کاربری شخصی و امن در GOM Audio Plus – Music, Sync lyrics, Streaming میتوانید به راحتی به مشاهده متن موسیقی های در حال پخش دسترسی داشته و ان ها را مشاهده نمایید. به صورتی که در هنگام پخش فایل های صوتی، پلیر این شاخصه ی مهم و پر کاربردی به تنهایی توانسته گامی اساسی در محبوبیت برنامه برداشته و موفق به دریافت بیشترین امار کاربر شود. چرا که به صورت خودکار به سرور های قدرتمند خود متصل شده و متن تمامی فایل ها را از ارشیو گسترده خود به صورت همزمان با خواننده به نمایش بگذارد.

دو تم زیبا و فوق العاده برای داشتن رابط کاربری و اینترفیس جذاب، همگام سازی خودکار متن موزیک با موسیقی، امکان ساخت ویجت های کاربردی به سلیقه کاربر و با سایز های مختلف، امکان کنترل موسیقی در حال پخش در قفل صفحه اختصاصی از دیگر ویژگی های این برنامه بی نقص به شمار میرود. همچنین امکان ایجاد حساب کاربری برای همگام سازی لیست پخش و لیست اشعار، دسترسی به ده باند اکولایزر با ایستگاه های پیش فرض در کنار رابط کاربری بسیار شیک توانسته به خوبی یک برنامه قدرتمند با طراحی ساخت بی نظیر و پر کاربرد را ارائه دهد.