Google Play Music

برنامه گوگل پلی موزیک Google Play Music

با بیش از 1 میلیارد دانلود از گوگل پلی

Google Play Music برنامه ای کمپانی نام آشنای گوگل است که همه کاربران اندرویدی به خوبی با آن آشنایی دارند. این برنامه به صورت پیش فرض بر روی اکثر گوشی های اندرویدی قرار گرفته است. عملکرد این برنامه مشابه سرویس اسپاتیفای است.

ویژگی ها:

  • گوش دادن نامحدود به موسیقی
  • قابلیت ساخت رادیو از هر آهنگ یا آلبومی
  • لذت بردن از رادیو بدون محدودیت
  • دریافت توصیه های هوشمند بر اساس سلیقه شما

 این روزها سرویس های استریم موسیقی تا حدودی زیاد شده اند و استفاده از آنها نیز همه گیر تر شده است. افراد بسیار زیادی از سرویس های استریم موسیقی برای گوش دادن به موسیقی گوش می دهند. در سرویس های استریم موسیقی شما به جدیدترین موسیقی های جهان دسترسی خواهید داشت و می توانید به آنها گوش دهید.

از طرفی گوش دادن به این موسیقی ها برای کسانی که گوشی شان دارای حافظه داخلی کمی است نیز می تواند مفید باشد و دلیل این امر نیز قابلیت گوش دادن به آنها به صورت آنلاین است و اجباری جهت ذخیره کردن آنها در گوشی همراه خود ندارید. البته بهتر است بدانید که شما امکان ذخیره کردن موسیقی را در داخل گوشی همراه خود نیز دارید.

برنامه Google Play Music یکی از سرویس های گوگل می باشد که توسط آن امکان دسترسی به موسیقی های مختلف را خواهید داشت. با استفاده از سرویس موسیقی گوگل می توانید به صورت آنلاین به موسیقی های دلخواه خود گوش دهید.

در برنامه گوگل پلی موزیک تمام موسیقی ها و آلبوم ها با کاورهای اختصاصی مربوط به خودشان به شما نمایش داده می شوند که می توانید آنها را مشاهده کنید. همچنین برای بسیاری از آهنگ ها متن شعرشان نیز قرار داده شده است که می توانید آنها را مشاهده کنید. قابلیت ذخیره سازی فایل ها در حافظه داخلی نیز برای کاربران وجود دارد. اگر از علاقه مندان گوش دادن به موسیقی های روز دنیا هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه Google Play Music را از دست ندهید.

نکته: نسخه Android Wear نیازمند اندروید 7.0 به بالا است.