Google Translate

دانلود جدیدترین نسخه برنامه Google Translate مترجم گوگل برای اندروید

بهترین برنامه مترجم برای اندروید

به صورت 100% آفلاین و تست شده و بی مشکل.

مدتی است که گوگل با سورپرایزی جالب کاربران گوشی های اندرویدی خود را شگفت زده کرده است. مطمئنا اگر اهل نرم افزارهای اندرویدی و کار با سرویس های مختلف گوگل باشید سرویس مترجم متن گوگل یا همان Google Translate  را می شناسید.

این سرویس به صورت یک اپلیکیشن نیز بر روی گوشی های اندرویدی به صورت آنلاین قابل استفاده بود. حال گوگل نسخه جدیدی از این نرم افزار را منتشر کرده که پس از نصب به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت قابل استفاده است اما حالا توسط Apktops روشی به شما معرفی می شود که قادر خواهید بود از این اپلیکیشن بی نظیر به صورت آفلاین و با دیتابیس کاملا آفلاین استفاده کنید.

اگر اهل سفرهای خارجی هستید بدون شک مترجم گوگل یکی از کاربردی ترین اپ ها برای شما خواهد بود. گوگل ترنسلیت با دقت بسیار بالایی متون و جملات دلخواه شما را به هر زبانی ترجمه می کند.

دیتابیس آفلاین Google Translate اندروید

دیتایس آفلاین فارسی مترجم گوگل قابلیت ترجمه تمامی متون از زبان های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی را داراست. اگر به زبان های دیگری نیاز دارید به راحتی می توانید آنها را از درون برنامه دانلود و استفاده کنید. همچنین نسخه های جدید مترجم گوگل از ورودی صوتی فارسی نیز پشتیبانی می کنند و شما به جای تایپ کلمات می توانید به راحتی آنها را بیان کنید تا در برنامه تایپ شود. این قابلیت آنلاین است.

قابلیت های اصلی اپ مترجم گوگل

  • قابلیت اسکن مترجم گوگل می تواند متن های چاپ شده و هر متنی در هر جایی و به هر زبانی را اسکن و به صورت آنی به فارسی ترجمه کند.
  • در نسخه های جدید برنامه به راحتی می توانید دیتابیس آفلاین تمامی زبان ها از جمله زبان فارسی را از داخل برنامه دانلود کنید.
  • ورودی صوتی با پشتیبانی از زبان فارسی که براحتی می تواند جملات فارسی را به انگلیسی یا هر زبان دیگری ترجمه کند.
  • تلفظ جملات و کلمات به صورت آنلاین

آپدیت Google Translate تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.