Grand Prix Story 2

بازی جذاب و هیجان انگیز داستان جایزه بزرگ و مسابقه ماشین سواری Grand Prix Story 2

Grand Prix Story 2 نام یک بازی مسابقه تیمی شبیه سازی شده با محبوبیت ویژه است که توسط شرکت Kairosoft Co.,Ltd برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و عرضه شده است. این بازی با گیم پلی قدیمی و طراحی ساخت بی نظیر یکی از محبوب ترین بازی های مارکت اندروید است و به همین خاطر نسخه دوم ان طراحی شده و اکنون قابل اجرا است. در این بازی هیجان انگیز، برای یک جایزه بزرگ به کسب در امد پرداخته سپس با اموزش تکنیک های رانندگی به رانندگان خود و ارتقا ابزار بازی، به مسابقه با سایر بازیکنان در سراسر دنیا پرداخته و برنده این جایزه برزگ در جشنواره بهترین ها شوید.

ویژگی های بازی Grand Prix Story 2

  • قابلیت ارتقا اتومبیل و قطعات ان
  • امکان اموزش رانندگی به رانندگان خود
  • قابلیت هنر نمایی در نقش کاراکتر اصلی بازی و یک راننده حرفه ای
  • امکان مشاهده رقبای خود در اینه و پشت سر گذاشتن انها
  • دارای ویژگی های خاص در دوره های مختلف
  • دارای گیم پلی اعتیاد اور و قدیمی به همراه گرافیک بالا

در Grand Prix Story 2 هر نوع ماشین ای که دوست دارید انتخاب کنید و مشغول طراحی کامل ماشین با توجه به سلیقه دلخواه خود شوید. همانطور که میدانید در این بازی سر تا سر هیجان هر دوره دارای ویژگی های خاص خود است پس شما نمی توانید تمام مسابقات را در همان ماشین برنده شوید. بنابراین وسایل نقلیه خود را با قطعاتی که برای هر مسیر مناسب هستند سفارشی کنید و از طریق هر مسابقه ای که پیروز میشوید به مراحل بالاتر صعود کنید و خود را با چالشی تکرار نشدنی رو به رو کنید. به علاوه در این بازی مثال زدنی، شما می توانید اتومبیل و قطعات خود را ارتقا دهید.

همچنین اموزش رانندگان خود را فراموش نکنید. چرا که انها هم باید همانند ماشین هایی که می رانند عالی باشند. شما در نقش کاراکتر اصلی بازی و یک راننده حرفه ای، لحظه های خوب و مناسب را انتخاب کنید و از مشاهده رقبای خود در اینه که هر لحظه کوچکتر و کوچکتر می شوند لذت ببرید. از بهترین نیروها استفاده کنید و نامی ماندگار در دنیای مسابقات برای خود به جای بگذارید.

[RoyalSlider Error] No post attachments found.