Great Battles Medieval

بازی جذاب Great Battles Medieval

سبک استراتژی و دارای گیم پلی چالش برانگیز

نسخه عادی به همراه نسخه مود شده (آزاد بودن مراحل قفل شده و ..) و دیتای کامل

نسخه کاملاً آفلاین با زبان انگلیسی و بدون نیاز به روت

تست شده توسط APKTops

Great Battles عنوانی است که بازی های جنگی تاریخی را بازگو می کند. شرکت Slitherine به عنوان سازنده این بازی ها می باشد. Great Battles عناوین جنجالی معتبری برای کنسول های بازی XBOX و PlayStation عرضه کرده است. حالا سازندگان این بازی ها، بازی Great Battles Medieval یا جنگ های بزرگ قرون وسطی را که تا قبل از این برای کنسول های PS3 و XBOX 360 عرضه شده بود برای اندروید هم عرضه کردند. در این مطلب قصد معرفی این بازی را داریم. با APKTops همراه باشید.

ویژگی ها :

 • سبک استراتژیک بر پایه سبک Real-Time Strategy و Role-playing
 • گرافیک و جزئیات بالا و مدل های سه بعدی
 • دارای بخش های مختلف و گسترده
 • نیاز به قوه استراتژی بالا برای دستیابی به اهداف و مقابله با دشمنان
 • قابلیت ساخت خانه های مختلف و تعلیم سربازها و ارتقای آن ها
 • دارای دو بخش داستانی مجزا (Skirmish و Campaing انگلیسی ها و فرانسوی ها)
 • داستان جالب مربتط با جنگ های قرون وسطی در اروپا
 • قابلیت کسب مهارت های ویژه و ساخت لشکرهای قدرتمند
 • قابلیت شخصی سازی نمای بازی در نماهای مختلف و چرخاندن دوربین به هر سمتی که می خواهید
 • دارای دمو های فیلمی در مراحل داستانی بازی
 • قابلیت تنظیم گرافیک در دو حالت HD و معمولی

داستان و گیم پلی بازی Great Battles Medieval

بازی Great Battles Medieval یک بازی استراتژیکی و داستانی در مورد جنگ های بزرگ و خونین قرون وسطی در اروپا می باشد. جنگ هایی که بین چندین کشور برای گسترش مرزها صورت گرفت. دو کشور بزرگ و قدرتمندی که بیشتر در این جنگ ها حضور داشتند یعنی انگلیس و فرانسه بخش های اصلی داستان این بازی را شکل می دهند. این جنگ ها قرن ها به طول انجامید و در طی بازی شما در زمان های مختلف با امپراطوری های مختلف رو به رو خواهید شد.

در بازی Great Battles Medieval شما به شدت نیاز دارید تا واقعاً شبیه به یک ژنرال جنگی رفتار کنید. هر حرکت اشتباه به احتمال زیاد آسیب های جبران ناپذیری خواهد داشت. شما باید سربازان زیادی را کنترل کنید و از سرزمین و قلمرو خود به خوبی محافظت کنید. از طرف دیگر باید با حمله های مرگبار به دشمنان از پیشرفت آن ها جلوگیری کنید. در بازی بخش های زیادی برای ساخت، پرورش و یا مدیریت دیده می شود. در واقع می توان گفت بازی Great Battles Medieval از این لحاظ شبیه به بازی های مشابه خود (یعنی بازی های استراتژیکی) می باشد.

گیم پلی بازی جذاب و کنترلرها آسان و با لمس های Point and Move می باشد. گرافیک بازی در حد قابل قبولی می باشد. شما می توانید با پینچ زوم نمای بازی را Zoom یا UnZoom کنید تا جزئیات بیشتری از گرافیک بازی ببینید. همچنین با نگه داشتن یک انگشت و چرخاندن انگشت دیگر، می توانید نمای بازی را 360 درجه بچرخانید که برای مشاهده تمام اطراف شما کاربرد بالایی خواهد داشت.

در این بازی به یک ژنرال جنگی تبدیل شوید، مردان و سربازانتان را مدیریت و رهبری کنید و از قلمرو و کشور خودتان محافظت کنید. برترین های اندروید این بازی را در دو نسخه معمولی و مود شده (آزاد بودن همه چیز از جمله مراحل و …) به همراه دیتای کاملاً آفلاین آن آماده دانلود کرده است. این دو نسخه توسط یک دیتا قابل استفاده هستند و هر دو توسط ما تست شده و 100% سالم می باشند.

راهنمای نصب: پس از نصب فایل APK بازی ، فولدر دیتا را به آدرس sdcard/Android/obb انتقال داده و بازی را اجرا کنید.

آپدیت Great Battles Medieval تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.