Greenify

دانلود نسخه نهایی و پچ شده گرینیفای Greenify اندروید

بهترین برنامه جهت افزایش سرعت گوشی و کاهش مصرف باتری در اندروید

 جدیدترین نسخه نهایی دونیت و پچ شده نرم افزار (نیازمند به روت)

اگر نرم افزار های زیادی روی گوشی خود نصب کرده اید و احساس می کنید که گوشی شما کند شده است و مصرف باتری نیز به دلیل در حال اجرا بودن نرم افزار های زیاد افزایش یافته است، یکی از بهترین راه حل های پیش روی شما نرم افزار Greenify ROOT می باشد.

نرم افزار Greenify  قادر است تا برنامه های بلا استفاده شما را به حالت خواب (Hibernate) ببرد تا منابع شما آزاد شوند و در نهایت این امر باعث کاهش مصرف باتری و افزایش سرعت گوشی مانند روز اولی که آن را خریده بودید خواهد شد.

این امر تاثیری در سرعت اجرای برنامه ها ندارد و به محض اجرای برنامه های به خواب رفته برنامه ها اجرا می شوند و بهتر است برنامه های پر کاربرد مانند برنامه های آلارم، مدیریت اس ام اس و غیره را به لیست برنامه های به خواب رونده اضافه نکنید تا همیشه فعال بمانند.

گرینیفای در سایت Lifehacker’s به عنوان یکی از برترین اپ های سال 2013 شناخته شده است و پیشنهاد می کنیم حتما آن را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید.

Greenify جهت کارکرد هوشمند و بهینه نیازمند به روت می باشد اما اگر گوشی شما روت نیست به گفته سازنده باز هم می توانید از این برنامه استقاده کنید ولی این قابلیت هنوز در محله آزمایشی می باشد.

صرفا جهت اطلاع : 

نرم افزار گرینیفای Renew my Phone لقب گرفته است یعنی گوشی اندرویدی شما را همانند روز اولی که خریدید سریع و پر سرعت و کم مصرف می کند!

این برنامه برای کاربران مبتدی مناسب نیست و فقط مخصوص گوشی های روت شده است.

نحوه فعال کردن ماژول برنامه گرینیفای

  1. برای فعال کردن ماژول برنامه ابتدا برنامه Xposed Installer را دانلود و نصب کنید.
  2. برنامه را اجرا کرده به قسمت Framework بروید.
  3. بر روی گزینه install/update ‌کلید کنید تا برنامه نصب شود و گوشی شما ری استارت شود.
  4. مجددا برنامه Xposed را اجرا کرده و در قسمت Modules تیک گزینه Greenify را فعال کنید.

نکات مهم:

  • قبل از نصب نسخه جدید حتما ابتدا نسخه قدیمی را حذف کنید.
  • این برنامه نیازمند به نصب اکسپوزد و فعال سازی ماژول گرینیفای است.
  • نرم افزار TitaniumBackup Pro به دلیل وجود قابلیت Freeze برنامه ها و نرم افزارهای Task Killer و مدیریت AutoStart با برنامه Greenify تداخل دارند و مانع از عملکرد صحیح برنامه می شوند. پس بهتر است این برنامه ها را حذف کنید زیرا دیگر نیازی به آنها نخواهید داشت.
  • این برنامه نیازی به پچ شدن توسط لاکی پجر ندارد.
  • پس از نصب برنامه Greenify را اجرا کنید و برنامه هایی را که می خواید به حالت Hibernate بروند به لیست برنامه ها اضافه کنید و در نهایت با انتخاب گزینه zzz برنامه ها به خواب می روند!

آپدیت Greenify تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.