Grow Castle - Tower Defense

دانلود نسخه جدید بازی زیبا و دوست داشتنی دفاع از قلعه Grow Castle مود شده برای اندروید

گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده

Grow Castle یک بازی آرکید بسیار محبوب و دوست داشتنی است که در آن باید از قلعه خود در برابر دشمنان مختلف محافظت کنید. در این بازی محبوب و پرطرفدار شما باید از قلعه خود که به صورت یک قلعه ساده و حتی نیمه تمام است، دفاع کنید. از همه مهمتر اینکه باید قلعه خود را ارتقاء دهید. شما باید در هر واحد از قلعه خود نیروهای مناسبی را قرار بدهید تا نفوذ‌ ناپذیر شود. البته این عمل علاوه بر ایتم‌های مربوطه در بازی، نیاز به خرج کردن هوش و دقت شما دارد تا بتوانید استراتژی درستی را در مقابل دشمنان سرسخت خود در پیش گیرید.

نسخه جدید بازی Grow Castle مود شده با پول بی‌نهایت را می توانید از APKTOPS دانلود کنید.

ویژگی های بازی Grow Castle

  • بیش از 12 نوع قهرمان یونیک و منحصر به فرد
  • ارتقاء قلعه در شکل و شمایل مختلف
  • مراحل های بسیار جذاب و دوست داشتنی
  • کنترل بسیار روان و خوش دست
  • گرافیک مینیمال با طرح های رنگی زیبا
  • گیم پلی بسیار دوست داشتنی و جذاب

معرفی و بررسی بازی Grow Castle

بازی‌های دوبعدی از همان بدو تولد خود را در میان مخاطبان و گیمرها جای دادند و هر روز بر مخاطبان ان اضافه می شود. البته محبوبیت این بازی‌ها در کشور ما به طبع بیشتر است و دلیل آن را هم می توان هزینه های سرسام اور کنسول ها و پلتفرم های مختلف دانست. به هر حال بازی های جدید اکثرا گرافیک بالا و سیستم قویی را می طلبند و خرید یک سیستم به روز و قوی که هر روز هم مدل های جدیدی از قطعات مختلف روانه بازار می شود برای ما و موقعیت اقتصادی ما به شدت دشوار است.

از این رو پناه بردن به بازی های دوبعدی که انصافا هم چیزی از بازی های سه بعدی و حتی با کیفیت تر کم ندارند، شاید خود دلیلی بر محبوبیت این بازی‌های دوست داشتنی شده است. البته فراموش نکنیم که گیم پلی، داستان و عناصر مختلف یک بازی به خود بازی ارزش می دهند نه صرفا کیفیت یا حجم بالا داشتن.

بازی صعود قلعه بنا به گفته اکثر بازیکنانش، یک بازی فوق العاده جذاب و هیجان انگیز است که در آن شما باید به یک فرماندار ماهر تبدیل شوید. در این بازی شما باید استراتژی های مفیدی را در به کار بگیرید تا بتوانید بر دشمنان خود غلبه کنید.

آپدیت Grow Castle - Tower Defense تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.