GX Racing

بازی جی ایکس ریسینگ GX Racing

+ به همراه نسخه مود شده

با گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

عرضه شده توسط FunGenerationLab

GX Racing بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک موتور سواری برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که به تازگی در سایت پلی استور برای علاقه مندان به این سبک از بازی ها عرضه شده است. در این بازی در نقش موتور سواری حرفه ای قرار خواهید گرفت که باید بتوانید با استفاده از موتور سیکلت خود حرکات نمایشی انجام دهید و امتیازات بیشتری کسب کنید.

gx-racing

ویژگی ها:

  • گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • انجام حرکات نمایشی با موتور
  • آنلاک و ارتقا 20 موتور سیکلت مختلف
  • سفارشی سازی موتورها
  • وجود راننده های موتور مختلف
  • امکان سفارشی کردن راننده ها
  • شرکت کردن در لیگ های مختلف

GX Racing بازی در سبک سرگرم کننده ای طراحی شده است که می تواند ساعت های بسیار زیادی میخکوبتان کند. این بازی با طراحی منحصر به فردی که دارد کاربران بسیار زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده است و نظر مثبت آنها را نیز به دست آورده است.

در این بازی باید بتوانید با استفاده از موتور از موانع و سکوهای مختلف بپرید و حرکات نمایشی زیبایی انجام دهید. به همین منظور موتورهای مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که هرکدام از آنها با دارا بودن امکانات و ویژگی های منحصر به فرد مورد استفاده قرار خواهند گرفت. می توانید به مرور موتورهای دیگر را نیز انتخاب کرده و از آنها برای سواری در بازی استفاده کنید. همچنین کاراکترهای موتور سوار متفاوتی را نیز در این بازی اندروید شاهد خواهید بود. امکان سفارشی کردن ظاهر موتور و همچنین سوارکار آنها نیز وجود دارد و با استفاده از آیتم های مختلفی که قرار داده شده اند می توانید ظاهر موتور و سوارکار را به دلخواه خود سفارشی سازی نمایید.

بازی GX Racing دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذابی است؛ به گونه ای که از همان ابتدای بازی به طور حتم به آن اعتیاد پیدا خواهید کرد و نسبت به ادامه دادن مراحل دیگر آن ترغیب خواهید شد و دلیل این امر نیز طراحی بی نظیری است که در کنار گرافیک بسیار عالی و خیره کننده و همچنین جزئیات بی نظیر بصری، انجام شده است.