Hibernator - Hibernate apps & Save battery

توقف برنامه های در حال اجرا و صرفه جویی در مصرف باتری Hibernator Pro: Hibernate running apps & save battery

 Hibernator Pro: Hibernate running apps & save battery  عنوان یک برنامه کاربردی و مفید با قابیلت های ویژه در زمینه ی مدیریت و بهینه سازی مصرف باتری در دستگاه های هوشمند اندرویدی است که توسط Ouadban Youssef توسعه و منتشر شده است. این اپلیکیشن حرفه ای، شما را قادر میسازد تا برنامه های اضافی، بدون استفاده و در حال اجرای پس زمینه را متوقف کرده و از مصرف بی رویه باتری توسط انها جلوگیری نمایید. حتی با بررسی و اسکن مدوام مانع از فعالیت خودکار برنامه های مسدود شده میگردد که این فعالیت ها همگی بر کاهش مصرف باتری موثر بوده و مانع از خالی شدن سریع ان میگردد.

ویژگی های Hibernator Pro

  • غیر فعال سازی و بستن تمامی برنامه های در حال اجرا
  • جلوگیری از اجرای مجدد برنامه پس از بسته شدن
  • پشتیبانی از برنامه های سیستمی و پشتیبانی از انها
  • دسترسی سریع به اطلاع رسانی ها از طریق بخش اعلان‌ها
  • امکان افزایش سرعت گوشی با بستن برنامه‌ها
  • دارای مجموعه ای جذاب از ویجت های مختلف
  • قابلیت بهینه‌سازی رم با ازادسازی رم اشغال شده
  • افزایش طول عمر باطری  با کاهش مصرف پردازنده
  • دارای سیستم خودکار توقف اجباری
  • دارای رابط کاربری ساده و شیک

همانطور که میدانید، یکی از دلایل مصرف بالای باتری در دستگاه های اندرویدی برنامه های در حال اجرا در پس زمینه و… است که در بسیاری از مواقع بی استفاده بوده علاوه بر اشغال فضای رم داخلی، باعث مصرف بیش از حد باتری شده و از سرعت پلت فرم اندرویدی شما می کاهد.  در نتیجه برای جلوگیری از اجرای برنامه های بی مصرف پس زمینه استفاده از سیستم توقف اجباری است که این امر خود نیز نیازمند یک برنامه جانبی در این زمینه میباشد.

بنابراین Hibernator Pro: Hibernate running apps & save battery به سرعت وارد عمل شده و با مدیریت بر مصرف انرژی دستگاه باعث افزایش طول عمر ان خواهد شد. دسترسی سریع به اطلاع رسانی ها، پشتیبانی از برنامه های سیستمی، مجموعه ای از ویجت های مختلف، جلوگیری از اجرای مجدد برنامه پس از بسته شدن و … از دیگز قابلیت های مثال زدنی این برنامه بی نظیر به شمار میرود. همچنین این ابزار مفید، با کاهش مصرف پردازنده، گوشی را خنک می‌سازد که این امر خود نیز حائز اهمیت بوده تحسین بر انگیز است. همچنین مجموعه ای از ویجت های پر کاربرد در لیست امکانات موجود است که با بهره بردن از ان ها به سرعت به تمامی قابلیت ها دسترسی خواهید داشت. به طور کلی این ابزار هوشمند با رایط کاربری ساده و بدون ابهام، اپلیکیشنی منحصر بفرد برای بهینه سازی باتری در دستگاه های اندرویدی است که با حجم کم و کارایی عالی که دارد شما را از داشتن سایر برنامه های مشابه در این زمینه بی نیاز می سازد.

آپدیت Hibernator - Hibernate apps & Save battery تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.