Hills of Steel 2

دانلود نسخه جدید بازی اکشن و جذاب هیلز اف استیل 2 برای اندروید Hills of Steel 2 

مبارزات تانک آنلاین با گرافیک 3 بعدی و جذاب به صورت آنلاین

Hills of Steel 2 یک بازی اکشن چندنفره دو بعدی است که در آن می توانید کنترل یک تانک را در دست بگیرید. در نبردهای هیجان انگیزی که فقط دو یا سه دقیقه طول می کشد شرکت کنید و در مقابل بازیکنان سراسر جهان قرار بگیرید.

هیلز اف استیل 2 از کنترل هایی استفاده می کند که روی دستگاه های صفحه لمسی بسیار خوب کار می کنند. به سادگی از دکمه های سمت چپ صفحه برای حرکت تانک خود و از دکمه های سمت راست برای انجام حملات و شلیک توپ استفاده کنید. این کنترل‌های کاربرپسند تنها چیزی است که شما برای نابود کردن دشمنان خود نیاز دارید.

بازی مبارزات تانک هیلز اف استیل 2 دارای پنج حالت بازی مختلف است که هر کدام تجربه بازی متفاوتی دارند. به عنوان مثال، می‌توانید با سه بازیکن دیگر به نیروها بپیوندید و یک تانک عظیم را در حالت Boss Mode بگیرید، یا حالت «Rampage» را امتحان کنید و سعی کنید تا حد امکان تانک‌ های دشمن را در نبردهای 3 در مقابل 3 که فقط یک و نیم طول می‌کشد نابود کنید.

به طور کلی، Hills of Steel 2 یک بازی سرگرم کننده با اکشن بی وقفه، کنترل های آسان برای استفاده و گرافیک فوق العاده است. علاوه بر همه اینها، این بازی دارای ده تانک مختلف برای انتخاب است که هر کدام دارای سلاح های منحصر به فردی برای تسلط هستند.

آپدیت Hills of Steel 2 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.