Hooked Inc: Fishing Games

دانلود جدیدترین نسخه بازی مینیمال شبیه‌سازی ماهیگیری Hooked Inc: Fisher Tycoon مود شده با پول بی‌ نهایت برای اندروید

بازی شبیه‌سازی پرورش ماهی عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های مینیمال است که توسط تیم توسعه Lion Studios طراحی و منتشر شده است. در این بازی اعتیاد آور می توانید سفر به دریاها را به یک ماجراجویی تبدیل کنید تا بتوانید ماهی بگیرید و خدمه خود را در حالی که می توانید پول دریافت کنید افزایش دهید تا قایق و ابزار های خود را به روز کنید. بازی شبیه سازی پرورش ماهی اندروید یک بازی سبک سرمایه داری (تایکون) است. در این سبک بازی که مورد علاقه خیلی از کاربران است شما باید یک بیزینس را از صفر شروع کنید و گسترش دهید.

جدیدترین نسخه بازی مینمال Hooked Inc: Fisher Tycoon مود شده را می توانید از APKTOPS دانلود کنید.

ویژگی های بازی شبیه سازی پرورش ماهی Hooked Inc: Fisher Tycoon اندروید

  • قایق خود را ارتقا دهید و امپراتوری ماهیگیری خود را بسازید.
  • خدمه خود را استخدام و ارتقا دهید.
  • دریاها را برای ماهیان نادر و حماسی جستجو کنید
  • نزاع برای ستارگان برای افزایش ارزش خود
  • مجهز به موارد افسانه ای و باز کردن ویژگی های جدید
  • به مسابقات ماهیگیری چند نفره بپیوندید
  • شانس ماهیگیری خود را روی چرخ امتحان کنید

آیا برای تبدیل شدن به یک ماهیگیر افسانه‌ای آماده اید؟ بازی Hooked Inc: Fisher Tycoon را نصب کنید. بر دریا مسلط شوید و قایق خود را به نمایش بگذارید و بزرگترین ماهی را بگیرید. همین حالا بهترین بازی سبک ماهیگیری برای موبایل در سال‌های 2018 و 2019 را تجربه کنید.

ثروت خود را جمع آوری کنید، در این بازی تایکون و اعتیاد آور کلیک کنید و در سراسر دریاهای آزاد سفر کنید. برای صید ماهی و به دست آوردن پول، انگشت خود قلاب خود را آماده کنید. اعضای خدمه را استخدام کنید تا به گسترش امپراتوری شما کمک کنند! اقلام افسانه‌ای را بخرید تا ماهیگیری را آسان کنید. از ثروت جدید خود برای باز کردن قفل مناطق جدید برای کاوش و ارتقای قایق خود استفاده کنید! همین حالا ماجراجویی خود را شروع کنید! تنها چیزی که باید از خود بپرسید این است: آیا می‌توانی بزرگترین ماهی دریا را بگیری؟

آپدیت Hooked Inc: Fishing Games تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.