Horse Haven World Adventures

جدیدترین نسخه بازی Horse Haven World Adventures

دارای گیم سرگرم کننده و گرافیک فوق العاده زیبا
شاهکاری دیگر از کمپانی Ubisoft Entertainment

بازی جدید Horse Haven World Adventures شما را در موقعیت مربی پرورش اسب قرار می دهد. این بازی زیبا را استودیو بزرگ و معروف بازی سازی Ubisoft Entertainment برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 5 میلیون دانلود و نصب شده که با این آمار توانسته امتیاز 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. در این بازی مهیج قادر خواهید بود تا اسب هایی با نژاد های مختلف را در مزرعه ای بزرگ پرورش داده و بفروش برسانید.

 

ویژگی ها:

  • وجود اسب در نژاد های مختلف
  • امکان تربیت اسب های مختلف
  • امکان ایجاد مزرعه در کشور های مختلف
  • امکان سفارشی سازی اسب با وسایلی مانند زین و …
  • امکان شرکت در مسابقات اسبدوانی
  • امکان رقابت به صورت آنلاین با دوستان خود

اگر به دنبال یکی از جدیدترین بازی های سبک شبیه ساز و مدیریتی هستید بازی Horse Haven World Adventures می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. در این بازی شما به پرورش اسب های مختلف خواهید پرداخت. اسب های موجود در این بازی از بهترین نژاد ها و زیباترین نوع ها هستند. در کنار پرورش اسب ها شما مدیریت مزرعه ای را بر عهده خواهید داشت که اسب ها در آن زندگی می کنند. می توان گفت کمی کار برای شما مشکل خواهد بود چرا که باید مراقب چندین مکان باشید.

مزرعه با شکوه شما می تواند در یکی از کشور های آمریکا ،فرانسه و … باشد. اسب ها از زمانی که کوچک هستند در اختیار شما خواهند بود تا با تغذیه و پرورش درست آنها را به یکی از بهترین اسب های مسابقه ای و یا سوارکاری تبدیل کنید. ابزار هایی مانند زین های مختلف ،کلاه های متفاوت ،مچ بند های زیبا و .. برای سفارشی سازی و یا تزئین اسب ها در اختیار شما خواهد بود تا به اسبان خود رسیدگی کنید.

با اسب هایی که برای مسابقه پرورش داده اید می توانید در مسابقات جهانی روسیه ،مکزیک و ژاپن شرکت کرده تا جوایز ارزنده را از آن خود کنید. می توان گفت یکی از مهمترین بخش هایی که باید به آن دقت فراوانی کنید تغذیه اسب هاست. با تغذیه مناسب و رسیدگی به موقع به آنها می توانید به آنچه در ذهن دارید برسید.