Hot Wheels: Race Off

دانلود بازی هات ویلز ریس آف اندروید Hot Wheels: Race Off یک بازی رانندگی جذاب

Hot Wheels: Race Off یک بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک مسابقه ای و اکشن می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی شما با انتخاب ماشین مورد علاقه خود به گذراندن مراحل بسیار سخت و نفس گیر بازی خواهید پرداخت،مراحلی با موانع بسیار زیاد که بسیار بازی را هیجان انگیز کرده است و باید با دقت فراوان این بازی و مراحلش را سپری نمایید.

 

ویژگی های هات ویلز ریس آف

  • داشتن مراحل بسیار متنوع
  • وجود تله های انفجاری و موانع بسیار دشوار و هیجان انگیز در طول مسیرهای مسابقه
  • وجود و پخش موسیقی بسیار هیجان انگیز در حین بازی
  • داشتن گرافیک فوق العاده عالی با وضوح بسیار بالا
  • امکان انتخاب و تغییر خودروها و حتی ارتقای آنها در بازی
  • امکان ارتباط با دوستان خود و ایجاد مسابقات چند نفره

معرفی بازی Hot Wheels: Race Off

شما در Hot Wheels: Race Off بازی ماشین چرخ های داغ برای اندروید هیجان بسیار بالایی را تجربه خواهید کرد. شما بعد از ورود به بازی با انتخاب ماشین مورد نظر خود وارد مسابقات خواهید شد،در Hot Wheels: Race Off بازی ماشین چرخ های داغ برای اندروید شما با مراحل بسیار زیبا،هیجان انگیز و مختلفی رو به رو خواهید شد،مراحلی که هر کدام دارای سختی ها و تله های خاص خود هستند.

در Hot Wheels: Race Off بازی ماشین چرخ های داغ برای اندروید برای شما در حین بازی موسیقی هایی پخش خواهد شد که هیجان بازی را صد چندان خواهد کرد،قابل ذکر است در این بازی امکانات جالبی نیز در نظر گرفته شده است،شما در بازی می توانید خودروی خود را ارتقاء دهید،به قابلیت های آن بیفزایید و ماشین خود را منحصر به فرد نمایید. یکی دیگر از ویژگی های Hot Wheels: Race Off بازی ماشین چرخ های داغ برای اندروید این است که شما می توانید با دوستان خود ارتباط برقرار کرده و مسابقات چند نفره نیز ایجاد نمایید.

آپدیت Hot Wheels: Race Off تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.