Hunt 3D : Hunter Simulator

بازی شــــکار حـــیوانات Hunt 3D

نسخه مود شده بازی

+ به همراه تریلر رسمی بازی

عرضه شده توسط IGAMES Entertaimen

افراد بسیار زیادی به شکار کردن حیوانات علاقه دارند و به آن به چشم یک سرگرمی تماشا می کنند. اما به طبع چنین کاری غیر قانونی می باشد. اما اگر می خواهید تجربه چنین کاری را در یک بازی داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از Hunt 3D استفاده کنید و چنین تجربه ای را برای خودتان رقم بزنید.

Hunt-3D

ویژگی ها:

  • شکار کردن حیوانات وحشی درون جنگل
  • تلاش برای یافتن حیوانات
  • مراقبت از خود جهت جلوگیری از شکار شدن خودتان!
  • شکار گوزن، خرس، پلنگ و …
  • وجود اسلحه های مختلف برای شکار
  • امکان ارتقاء دادن اسلحه ها در بازی

 

Hunt 3D یک بازی بسیار جالب و سرگرم کننده برای کسانی می باشد که به بازی های سبک تیراندازی و شکاری علاقه مند هستند. در این بازی شما نقش یک شکارچی حرفه ای را ایفا خواهید کرد که باید بتوانید حیوان های وحشی درون جنگل را بکشید. در این بازی هدف ها برایتان در نظر گرفته شده اند و شما باید با تمرکز مناسب به سمت آنها شلیک کنید و از پا در شان بیاورید. از طرفی در Hunt 3D باید مراقب باشید تا خودتان شکار حیوانات نشوید؛ چرا که در برخی از شرایط حیوان های وحشی به سمت شما هجوم خواهند برد و اگر دیر بجنبید، شما را شکار خواهند کرد بنابراین باید دقت لازم را داشته باشید.

در بازی “شکارچی” اسلحه های مختلفی برایتان وجود دارد. شما می توانید با توجه به شرایط و همچنین با توجه به حیوانی که قرار است شکار کنید، اسلحه مورد نظرتان را انتخاب کرده و به سمت حیوان شلیک کنید. نکته قابل توجه در بازی Hunt 3D، امکان ارتقاء دادن سلاح ها می باشد که می توانید به سلاح های قدرتمندتری دسترسی داشته باشید. با ارتقاء دادن اسلحه امکانات آن نیز بیشتر خواهد شد.