Hustle Castle: Medieval games in the kingdom

ساخت قلعه رویایی Hustle Castle: Fantasy Kingdo

Hustle Castle: Fantasy Kingdom یکی از جدید ترین و بهترین بازی های  نقش افرینی و داستانی در سبک بازی های سرگرم کننده با طراحی زیبا و جذاب است که به دست کمپانی My.com B.V. برای پلت فرم های اندرویدی طراحی و انتشار یافته است. در این بازی شما به یک پروردگار و استاد قلعه در قرون وسطا تبدیل خواهید شد و یک بای متفاوت را تجربه خواهید کرد.

ویژگی های بازی Hustle Castle: Fantasy Kingdom

  • شامل 100 ها ماموریت جذاب و سرگرم کننده با طراحی عالی
  • امکان مبارزه با قهرمانان، غول ها، اسکلت ها و حتی اژدها ها
  • قابلیت ساخت و ساز قلعه و ساخت اتاق جدید برای دپارتمان خود
  • قابلیت ارتقا تجهیزات خود با جمع اوری منابع مفید و با ارزش بازی
  • امکان توسعه مهارت های روستاییان و تبدیل شدن به جنگجوی عالی
  • دارای گیم پلی فانتری با گرافیک hd و صدا گذاری های هیجان انگیز

نقد و بررسی بازی Hustle Castle: Fantasy Kingdom

در Hustle Castle: Fantasy Kingdom افراد و کاراکتر های جدیدی را به خدمت خود در اورده و برای دفاع از سرزمین خو نیز وظایف مختلفی را به ان ها محول کنید. برای پیشرفت چشم گیر و روز افزون خود، رقبای قدرتمند خود را شکست داده و ضمن ساختن و ارتقای قلعه خود قوانین فیزیک را هم زیر پا بگذارید. همچنین شما باید به هر یک از افراد خود مهارت های جدید و مختلفی را یاد داده و با دراختیار گذاشتن تجهیزات جدید به انها، جنگجویان عالی را برای خود پرورش دهید.

البته اگر میخواهید ثروتمند شوید و نفوذ بیشتری را در کشور داشته باشید نیازمند افرا متخصص و ماردان دراین زیمینه خواهید بود که میتوانید ان را با ارتقا ارزش های خود به دست اورید. به طور کلی این بازی در راستای یک موضوع داستانی جذاب و سرگرم کننده با گیم پلی فانتزی و متفاوت خود به خوبی توانسته یک بازی جدید را اارئه داده و در صدر بهترین بازی های نقش افرینی در این سبک بنشیند.

این بازی آنلاین است و نسخه مود شده جدیدی برای آن منتشر نشده است.

آپدیت Hustle Castle: Medieval games in the kingdom تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.