Implosion - Never Lose Hope

بازی اکشن Implosion – Never Lose Hope اندروید

دارای گرافیک خیره کننده 

 

Implosion – Never Lose Hope انفجار داخلی – هیچ وقت نامید نشو یکی از بهترین بازی های اندروید در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Rayark عرضه شده است.

Implosion---Never-Lose-Hope

ویژگی ها:

  • دارا بودن گیم پلی عالی و کنسول گونه
  • صداگذاری بسیار عالی و حرفه ای
  • دارا بودن گرافیک اچ دی بسیار خیره کننده
  • قابلیت ذخیره کردن بازی از طریق گوگل پلی سرویس

Implosion – Never Lose Hope بازی بسیار هیجان انگیز و زیبا برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که به تازگی نیز اولین نسخه آن عرضه شده است. داستان بازی در مورد هیولاهایی ناشناخته و قدرتمند می باشد که از سیاره ای دیگر به زمین می آیند. بیست سال از زمانی که زمین سقوط کرده است می گذرد. در زمین اثراتی از حیات وجود ندارد و همه انسان ها مرده اند و تنها گروهی انسان در زمین وجود دارند که تعدادشان نیز بسیار کم است.

در همین تعداد بسیار کم نیز شما به همراه گروهی دیگر یک ارتش قدرتمند ساخته اید که وظیفه محافظت از زمین را به عهده دارید. این هیولاها در تلاش هستند تا همین افراد را نیز نابود کرده و زمین را به صورت کامل به دست بگیرند. اما شما باید بتوانید در برابر انها ایستاده و از نابود شدن کامل زمین جلوگیری کنید.

برای مبارزه با هیولاها سلاح های قدرتمند و متفاوتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید در طول بازی آنها را ارتقاء داده و قدرتشان را افزایش دهید. این بازی دارای گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده می باشد. صداگذاری Implosion – Never Lose Hope توسط John Kurlander که برنده جایزه Grammy Award می باشد، انجام شده است.

نکات:

  1. نسخه معمولی 1.2.10 و نسخهس معمولی و مود شده 1.2.9 بازی در دسترس است.
  2. نصب نسخه های مود شده ساین نشده نیازمند به روت است که در راهنمای نصب بازی ها توضیحات کامل ارائه شده است.