Injustice: Gods Among Us

بازی فوق العاده زیبای Injustice: Gods Among Us

گرافیک خارق العاده بالا و جزئیات بسیار زیاد
گیم پلی حرفه ای در سبک مبارزات تن به تن
محصولی دیگر از کمپانی Warner Bros سازنده بازی Mortal Kombat X

به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی بازی

Injustice: Gods Among Us نام یکی دیگر از سری بازی های اکشن کمپانی Warner Bros در سبک بازی های مبارزه ای می باشد. این بازی به صورت مستقیم از سبک سری بازی های Mortal Kombat الگوبرداری شده است. اما شخصیت های این بازی را شخصیت های قهرمان کتاب های مصور DC تشکیل می دهند. با APKTOPS در معرفی و بررسی این محصول شگفت انگیز همراه باشید.

Injustice-Gods-Among-Us

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی به همراه جزئیات بسیار بالا
  • طراحی های فوق العاده زیبا و حرفه ای
  • نورپردازی، صداگذاری و افکت های جذاب
  • گیم پلی بسیار حرفه ای در سبک مبارزات تن به تن
  • الگو برداری شده از سری بازی های Mortal Kombat
  • وجود ده ها شخصیت مختلف از قهرمانان DC Universe
  • وجود قهرمان های محبوبی مثل Batman و شخصیت هایی همچون Joker
  • قابلیت کسب قدرت های ویژه و ارتقاء قهرمانان
  • دارای بخش Online Multiplayer

معرفی بازی Injustice: Gods Among Us

بازی مهیج Injustice: Gods Among Us عنوانی انقلابی در بین بازی های در سبک مبارزه ای برای موبایل می باشد. این بازی هم مثل چند بازی انقلابی دیگر کمپانی Warner Bros توسط استودیوی بازی سازی Netherrealm ساخته شده است. این بازی در سبک مبارزات تن به تن بوده و شخصیت های اصلی آن قهرمانان فیلم ها و کتاب های مصور می باشند.

این روزها که وقتی اسم از قهرمانان فرابشری به گوش می رسد، همه ناخواسته به سمت قهرمانان کمپانی MARVEL سوق داده می شوند. باید قبول کرد که MARVEL بیش از حد در معرفی و گسترش قهرمانان فعالیت می کند. این کمپانی بیش از 50 قهرمان مختلف طی سال های اخیر معرفی کرده است که Ant-Man از جمله شخصیت های قهرمان جدید آن می باشند. قهرمانانی مثل Spider-Man , Thor , Halk , Captain America , Iron Man و … از جمله بارز ترین قهرمانان این کمپانی به شمار می روند.

اما تا به حال فکر کرده اید که دو اسطوره دیگر فیلم ها و کتاب های مصور در چه مجموعه ای قرار دارند؟ منظور از این اسطوره ها، شخصیت های Batman و Superman می باشند. این دو قهرمان و چندین قهرمان دیگر مثل Wild Cat , Flash , Green Lantern , Wonder Woman , Robin , Aquaman و … در مجموعه شخصیت های قهرمان مصور DC با عنوان DC Universe قرار دارند. پشت این مجموعه قهرمانی، کمپانی عظیم Warner Bros قرار دارد.

بررسی بازی Injustice: Gods Among Us

در سال 2008 استودیوی Midway که آن زمان سازنده اصلی سری بازی های MK بود، یک بازی با عنوان Mortal Kombat vs. DC Universe را تولید کرد و این بازی توسط کمپانی Warner Bros منتشر شد. در این بازی، قهرمانان Mortal Kombat در مقابل قهرمانان DC Universe قرار گرفتند.

برای اولین بار به صورت رسمی Warner Bros از قهرمانان مجموعه DC در یک بازی استفاده کرد. بعد از 5 سال، Warner Bros تصمیم گرفت تا بازی منحصر به فرد قهرمانان مجموعه DC Universe را در قالب یک بازی مجزا ارائه کند. این کمپانی از استودیوی نوپای Netherrealm استفاده کرد و در سال 2013 بازی Injustice: Gods Among Us برای کنسول های نسل هفتم و همچنین پلتفرم های iOS و Android عرضه شد.

بازی Injustice: Gods Among Us (به فارسی بی عدالتی: خدایان میان ما) از جمله بازی های نسل جدید در سبک مبارزاتی می باشد که حول محور قهرمانان DC می گذرد. این بازی خط داستانی مخصوص به خودش را دارد. داستانی که عجیب و کمی نامتعارف است. این داستان باعث شد تا در سال 2015 فیلم Superman vs. Batman تولید شود. در واقع، شروع مشکلات بتمن و سوپرمن در داستان Injustice رخ داد.

محتوای داستانی بازی Injustice: Gods Among Us

طبق این داستان، Joker (دشمن اصلی بتمن) با بمب اتم میلیون ها انسان بی گناه را قتل عام می کند. از طرف دیگر ارتشی درست می کند تا بشریت را نابود کنند. در طرف مقابل، Superman که قهرمان مردمی می باشد برای مقابله با جوکر وارد عمل شده و طی جنگی عظیم، بالاخره موفق به متوقف کردن جوکر می شود.

در همین زمان بتمن وارد ماجرا می شود و از جایی که فکر می کند سوپرمن مسئول این حوادث است، در مقابل او جبهه می گیرد. ارتش تضعیف شده جوکر قدرت را به دست گرفته و شخصیت های جدیدتر نیز وارد این درگیری می شوند.

مداخله های مختلف شخصیت ها با یکدیگر، مهمترین رخدادهای این داستان را رقم می زنند. همه این مداخلات و منازعات، جهان را به سمت نابودی می کشاند. هدف اصلی قهرمان های صلح طلب به زیاده خواهی تغییر کرده و این ماجرا باعث ایجاد یک بی عدالتی همگانی می شود. دشما می بایست در نقش شخصیت ها و قهرمانان مختلف، در مبارزات تن به تن شرکت کرده و با پیروزی و غلبه بر رقبایتان، سعی کنید تا قدرت منطقه، کشور و کل زمین را به دست بگیرید.