Invasion: Modern Empire

بازی زیبا و آنلاین Invasion: Modern Empire

گرافیک عالی و بسیار حرفه ای
طراحی های سه بعدی و دقت به جزئیات زیاد
گیم پلی سرگرم کننده و رقابتی در سبک بازی های استراتژیک
محصول استودیوی tap4fun کشور چین

اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیک آنلاین موبایلی باشید و محبوب ترین بازی های این دسته را بشناسید، حتماً نام بازی Invasion برای شما آشنا خواهد بود. بازی Invasion: Modern Empire یک بازی استراتژیکی جذاب و پر مخاطب می باشد که به خاطر داشتن محتوای ماجرایی جذاب و پر تنش و همچنین دیگر ویژگی های گرافیکی و گیم پلی مناسب، به یکی از بازی های بسیار محبوب در این حوزه تبدیل شده است و توانسته فقط در گوگل پلی بیش از 50 میلیون بار دانلود شود.

Invasion-Modern-Empire

ویژگی ها :

  • دارای خط داستانی بسیار جذاب
  • جزئیات زیاد طراحی ها و گرافیک بالا
  • گیم پلی پر تنش و مهیج در سبک RTS یا Real-time Strategy (بازی استراتژیکی آنلاین)
  • قابلیت ساخت پایگاه های نظامی
  • امکان ورود به تیم های چند نفره برای جنگ کردن علیه دشمنان مشترک
  • امکان ساخت سازه های مختلف مثل تانک خانه ها، توپ خانه ها و …
  • قابلیت ارتقاء سازه ها و نیروها تا چندین سطح
  • قابلیت استفاده از نیروهای نظامی ویژه مثل پیاده نظام ها، تانک ها، هلیکوپتر ها و جت های جنگی
  • برگزیده شده به عنوان یکی از بهترین بازی های سال 2015 توسط فیسبوک

معرفی و بررسی بازی Invasion: Modern Empire

و به صورت رایگان برای سیستم عامل های اندروید عرضه شده است. بازی Invasion: Modern Empire اگرچه آنطور که باید محتوای داستانی و ماجرایی ندارد، اما دست کم از بسیاری از بازی های مشابه در سبک استراتژیک پر محتوا تر است. طبق ماجرای کلی این بازی، کره زمین درگیر جنگ جهانی سوم می شود. تمام کشورها و ابرقدرت های جهان علیه یکدیگر قد علم کرده اند و نیروهای نظامی خود را به میدان های نبرد فرستاده اند.

در این میان بسیاری از کشورها با یکدیگر متحد شده و بسیاری دیگر را نابود کرده اند. چند قبطی شدن کره زمین، دنیا را به شدت نا امن کرده است. در این دنیای وحشتناک فقط جنگ و مبارزه باقی مانده است. شما به عنوان یکی از امپراطوری های ابرقدرت وارد جنگ شده و می بایست تا جایی که می توانید از پایگاه نظامی و قلمروی خود حفاظت کنید و در عین حال، مثل دشمنان خود به فکر پیشروی و افزایش قلمرویتان باشید.

در بازی Invasion: Modern Empire می توانید از نیروهای دفاعی و هجومی مختلفی بهره مند شوید. شما امکان ساخت و پرورش تانک های نظامی، پیاده نظام ها و نیروهای هوایی را دارید. به جز این نیروها، شما باید منابع پایگاه خود را نیز تأمین کنید بنابراین می بایست سازه های تولیداتی هم در کنار دیگر نیروها به کار بگیرید. بازی Invasion: Modern Empire کاملاً آنلاین می باشد و در آن شما می توانید با افراد دیگر متحد شده و یا علیه آن ها اقدام کنید.