Iron Desert - Fire Storm

بازی بسیار زیبا و مهیج Iron Desert

طراحی و گرافیک عالی و رنگارنگ

گیم پلی داینامیک و جذاب در سبک بازی های استراتژیک

محصول استودیوی My.com.B.V کشور هلند

بازی های جنگی و استراتژیکی همواره یکی از 3 سبک برتر بازی های این روزها به شمار می روند که به خاطر پیشینه و آثار خارق العاده ای که در این سبک عرضه شدند، کاربران و گیمرهای بسیاری با سمت آن سوق داده شده اند. خوشبختانه بازی های بسیار زیادی در زمینه بازی های موبایلی هم در این سبک تولید و عرضه شده اند. بازی آنلاین و مهیج Iron Desert یکی از این بازی ها می باشد که توسط استودیوی My.com.B.V واقع در شهر آمستردام کشور هلند ساخته و به صورت رایگان برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس عرضه شده است.

ویژگی ها :

  • جزئیات گرافیکی بالا
  • طراحی های سه بعدی و رنگارنگ
  • سبک منحصر به فرد استراتژیک
  • دارای گیم پلی داینامیک با المان ها و ابزارهای مختلف
  • دارای بخش مرحله ای (Campaign) با خط داستانی جالب
  • قابلیت بازی در سرورهای آنلاین و به صورت چند نفره
  • امکان ایجاد پایگاه نظامی و تجهیز کردن و ارتقاء آن در بخش های مختلف
  • قابلیت استفاده از جنگ آوری های مدرن مثل تانک ها، هلیکوپترها، موشک ها و …
  • دارای حجم کم و بهینه سازی شده برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی

معرفی و بررسی بازی Iron Desert

بازی مهیج Iron Desert یک بازی جذاب و سرگرم کننده و بسیار رقابتی در سبک استراتژیکی می باشد که توسط استودیوی My.com.B.V کشور هلند ساخته و به صورت رایگان برای سیستم عامل های هوشمند اندروید و آی او اس عرضه شده است. این استودیو پیش از این بازی های محبوبی همچون Jungle Heat و Evolution را نیز تولید کرده بود.

در این بازی آنلاین شما وارد میدان نبردی عظیم می شوید. جایی که ده ها پایگاه نظامی مختلف برای پیروزی و غلبه بر دیگران در حال تجهیز کردن نیروهای نظامیشان هستند. در این میان، شما هم باید با استفاده از قوه استراتژیکی خود و با کمک ابزارهای جنگی که در اختیار دارید، به بهترین شکل ممکن در این جنگ از خودتان دفاع کنید. در Iron Desert هم مثل بازی های استراتژیکی دیگر، شما برای پیشرفت و توسعه پایگاه نظامی خود نیاز به منابع دارید. می توانید این منابع را از بخش های مختلفی به دست بیاورید.

با کسب منابع بیشتر، فرصت بیشتری برای گسترش نیروهای نظامی خودتان دارید. Iron Desert از گیم پلی حرفه ای و داینامیکی بهره مند شده است که باعث می شود شما به طور حتم از تاکتیک های نظامی و استراتژیکی استفاده کنید. در غیر این صورت یقیناً شکست در انتظار شما خواهد بود. شما باید در یک زمان به چندین بخش به خوبی رسیدگی کنید. مهمترین بخش های شما رسیدگی و گسترش پدافندهای دفاعی مثل برج های دفاعی و توپخانه ها و همچنین نیروهای هجومی مثل تانک ها و هلیکوپترها و … در کنار فراهم کردن منابع می باشد.

در شروع بازی هنوز امکانات نظامی زیادی ندارید. اما با پیشروی کردن در بازی و کسب امتیاز و به دست آوردن منابع بیشتر، می توانید پایگاه خود را ارتقاء داده و با امکانات و تجهیزات نظامی بهتری آن را قدرتمند سازید. بازی Iron Desert دارای بخش داستانی (مرحله ای) و بخش آنلاین برای رقابت با دیگر بازیکنان در سراسر دنیا می باشد.

آپدیت Iron Desert - Fire Storm تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.