Secure Erase iShredder

دانلود جدیدترین نسخه برنامه حذف غیر قابل بازگشت اطلاعات در اندروید iShredder 6 Military

حذف کامل اطلاعات گوشی با متد های امن 

پیشنهاد می شود فقط در صورت فروش گوشی اندرویدی خودتان و برای امنیت اطلاعات از این نرم افزار استفاده نمایید.

 نرم افزار قابلیت پاک کردن سفارشی یک فایل خاص یا یک Contact و یا یک تصویر خاص را ندارد و اطلاعات به صورت دسته جمعی پاک می شود.

مطمئنا شما هم وقتی قصد فروش و یا ارتقا گوشی اندرویدی خود را دارید اولین و بزرگترین دغدغه ای که از گوشی قبلی تان برایتان به وجود می آید جدا از خاطراتی که با آن داشتید ، معضل ریکاور شدن احتمالی فایل ها و تصاویر خانوادگی و … شما توسط خریدار جدید و یا هر شخص دیگر و دسترسی به آن ها  می باشد.

iShredder Military با استفاده از متدهای خاصی که دارد اطلاعات شما به بی رحمانه ترین حالت ممکن پاک و عملا غیر قابل برگشت خواهد بود.

iShredder™ 6 Military v6.0 حذف دائم و غیر قابل بازگشت اطلاعات

دقت نمایید که همان طور که توضیح داده شد شما در این نرم افزار قابلیت پاک کردن یک فایل یا عکس خاص را ندارید و نرم افزار شامل قسمت هایی  برای پاک کردن تمام شماره ها ، تمام مموری کارت ، تمام عکس ها ، تمام موزیک ها و …. می باشد.

پس باز هم اخطار می دهیم در استفاده از نرم افزار کمال دقت را به کار ببرید و به منظور فقط تست نرم افزار آن را آزمایش نکنید چرا که نرم افزار تست شده است و اطلاعات به طور کامل حذف و توسط بهترین نرم افزارهای ریکاوری هم قابل بازگشت نخواهد بود. 

ویژگی های برنامه iShredder 6 Military

  • حذف ایمن از فضای آزاد حافظه
  • پاک کردن ایمن و مطمئن تصاویر و مخاطبین
  • 5 متد پاکسازی مثل DoD 5220.22-M E, US Army AR380-19, HMG InfoSec No.5 و غیره
  • متدهای پاکسازی بسیار ایمن مثل DoD 5220.22-M E for SSD, Gutmann, ProtectStar SDA و بیشتر
  • متدهای پاکسازی مدرن و ایمن برای فلش مموری (SSD)
  • پشتیبانی فنی از طریق ایمیل

این نرم افزار قابلیت حذف  دائم و ایمن فایل ها، تصاویر، مخاطبین و آزادسازی فضای اشغال شده هم در حافظه های داخلی و هم در حافظه های خارجی را بدون نیاز به روت و اتصال به اینترنت و با استفاده از الگوریتم های DoD 5220.22-M E, US Air Force (AFSSI-5020), BSI-2011-VS, US Army AR380-19, DoD 5220.22-M ECE, BSI/VS-ITR TL-03423, CSEC ITSG-06, NATO Standard, Gutmann, HMG InfoSec No.5, DoD 5220.22 SSD, ProtectStar Advanced Secure Deletion Algorithm (ASDA 2017) و فراهم می کند.

به عنوام مثال با استفاده از متد Gutman اطلاعات شما 35 بار بر روی اطلاعات قبلی نوشته و پاک می شود و این عمل بازگشت فایل های شخصی تان را به طور کامل  غیر ممکن می کند.

iShredder™ 6 Military Edition

این نسخه از الگوریتم های پبشرفته ارتش امریکا جهت حذف بی بازگشت فایل ها استفاده می کند. این نسخه با قیمت 8.99 دلار در پلی استور به فروش می رسد و نسبت به نسخه Enterprise برتری های بیشتری دارد.

نکته : استفاده از متدهایی با تعداد سیکل های بالاتر زمان حذف فایل ها را افزایش ولی در عوض احتمال بازگشت پذیری آن ها را به حداقل می رساند.

هشدار

لطفا در استفاده از این نرم افزار نهایت دقت را داشته باشید.
در صورت پاک شدن اطلاعات توسط این نرم افزار چه به سهو و چه به عمد اطلاعات به طور کامل غیر قابل بازگشت خواهد بود.

نسخه منتشر شده آخرین نسخه خریداری شده و فول برنامه حذف اطلاعات اندروید iShredder™ 6 Military سری قدیمی برنامه است. نسخه های جدید iShredder کرک نمی شود و تنها راه استفاده از آن خرید برنامه است.

آپدیت Secure Erase iShredder تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.