Jetpack Joyride

بازی سرگرم کننده و اعتیادآور Jetpack Joyride

با گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده
نسخه معمولی به همراه نسخه مود شده
با بیش از 500 میلیون دانلود از گوگل پلی
به همراه تریلر رسمی بازی

Jetpack Joyride نام بازی برای گوشی های اندرویدی می باشد که بر خلاف ظاهر و گیم پلی نسبتا ساده ای که دارد، اما می توان از آن به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین بازی های اندرویدی نام برد.

ویژگی ها:

  • انجام بازی با شخصیتی بسیار بامزه و جذاب
  • طراحی شده به صورت بسیار سرگرم کننده و جالب
  • استفاده از کاراکترها و ایتم هایی مجذوب کننده
  • انجام بازی در یک نیروگاه هسته ای بزرگ
  • دفاع از خود در برابر سربازانی که در نیروگاه وجود دارند
  • شخصی سازی ظاهر کاراکتر اصلی بازی با آیتم های مختلف
  • استفاده از ابزارها و سلاح های مختلف برای جنگیدن

Jetpack Joyride

اگر تا پیش از این نام استودیوی بازیسازی Halfbrick Studios را شنیده باشید، حتما می دانید که این استودیو، سازنده بازی معروف Fruit Ninja می باشد. این استودیوی بازیسازی، علاوه بر بازی معروف نینجا میوه ای، بازی های محبوب دیگری نیز عرضه کرده است که یکی از آنها Jetpack Joyride می باشد و این بار در سایت ApkTops جدیدترین نسخه آن را برایتان آماده کرده ایم.

در بازی Jetpack Joyride شما در نقش یک کاراکتر بسیار بامزه قرار خواهید گرفت و ماموریت شما نابود کردن یک نیروگاه هسته ای است. اما تصور نکنید که به دلیل ذکر کلمه “نابودی” شما با یک بازی اکشن مواجه هستید؛ نه تنها این گونه نیست، بلکه در Jetpack Joyride شما یک بازی کاملا فان و سرگرم کننده را تجربه خواهید کرد که می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. وسله ای اصلی که در این بازی استفاده خواهید کرد، یک جت پک می باشد که به شما متصل است و با استفاده از آن به جهت های مختلف منتقل خواهید شد.

البته در طول بازی ابزارها و سلاح های متفاوتی برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید از آنها نیز استفاده کنید تا نیروهایی که در داخل نیروگاه هسته ای قرار دارند را بزنید. دستاوردهای مختلفی را در بازی مشاهده خواهید کرد که از جمله آنها می توان به جمع آوری میوه های مختلف، جمع آوری سکه های طلا و … اشاره داشت که جمع کردن آنها باعث خواهد شد تا امتیازات بیشتری به دست بیاورید. شما امکان شخصی سازی ظاهر کاراکتر اصلی بازی را خواهید داشت و می توانید با خرید تجهیزات بیشتر و لباس هایی با رنگ مورد نظرتان، آن را مطابق با سلیقه خودتان در بیاورید.

بازی Jetpack Joyride، با این که حجم بسیار زیادی ندارد و حجم آن نسبت به بسیاری از بازی های دیگر بسیار ناچیز است، اما با این حال تجربه یکی از زیباترین بازی های اندروید را برای شما به ارمغان خواهد آورد و همانند سایر کسانی که Jetpack Joyride را بر روی گوشی همراه نصب کرده اند، بدون شک شما نیز به آن اعتیاد پیدا خواهید کرد. محیط بازی Jetpack Joyride بسیار عالی طراحی شده است و درآن شاهد گرافیکی اچ دی و خیره کننده خواهید بود. طراحی تمام کاراکترها و تمام ایتم هایی که در بازی وجود دارد، نشان می دهد که کمپانی سازنده، وقت بسیار زیادی را برای طراحی این بازی صرف کرده است تا بازی در خور و شایسته عرضه کند و بدون شک تاکنون در این راه کاملا موفق عمل کرده است.

آپدیت Jetpack Joyride تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.