Jewels of the Wild West: Match gems & restore town

بازی Jewels of the Wild West عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی است که توسط تیم توسعه G5 Entertainment طراحی و منتشر شده است. در بین هزاران مسابقه پازلی match 3، برای جمع آوری منابع و بازگرداندن یک شهر ویران شده غربی به زندگی جدید گیم پلی این بازی جذاب را تجربه کنید.

در بازی Jewels of the Wild West به گذشته در غرب وحشی سفر خواهید کرد. آنجا یک شهر مرزی در گوشه ای دور و زیبا از غرب قدیم است که به کمک شما احتیاج دارد تا به شکوه گذشته خود برگردد. هزاران مرحله از بازی و مسابقه های match 3 را انجام دهید، با شخصیت های کاریزماتیک دیدار کنید، خط داستانی جذاب آن را دنبال کنید.

بازی Jewels of the Wild West ترکیبی منحصر به فرد و حماسی از شهر سازی است و با سبک match 3 و پازلی مطابقت دارد که با یک داستان جذاب پر از پیچ و خم و واقعیت های سخت گیرانه غرب وحشی گره خورده است. شما یک سازنده با استعداد هستید که به کمک به دستگیری یک فرد تحت تعقیب در یک پاسگاه ناامن در Old West پاسخ داده اید. به شهروندان مصمم کمک کنید تا جامعه خود را پس از حملات ویرانگر باندلر باند، که توسط ریچارد پیرس، سرمایه دار بزرگ فاسد، کنترل می شود احیا کنند.

در بازی Jewels of the Wild West در یک شهر چشمگیر و شایسته افسانه های غرب وحشی را زنده کنید، به شهردار جدید Colinstown تبدیل شوید و ماشین های شیطانی و غیر قانونی را غیر فعال کنید تا اطمینان حاصل کنید که ثروت شهر بار دیگر به نفع شهروندان شما است.

در گیم پلی بازی Jewels of the Wild West شما توانایی باز کردن پاداش های اختیاری را از طریق خریدهای درون برنامه ای از داخل بازی دارید. همچنین شما می توانید خریدهای درون برنامه ای را در تنظیمات دستگاه خود غیرفعال کنید.

ویژگی های بازی Jewels of the Wild West

  • از طریق ترکیبی بی نظیر از بازی match 3 و شهر سازی ارائه شده است.
  • در یک ماجراجویی پازلی برگرفته از تاریخ و قصه های غرب وحشی لذت ببرید.
  • در راه رسیدن به موفقیت خود، با مردم شهر، گاوچران ها، معدن کاران، بانکداران، ضدقانون ها و شکارچیان فصلی ملاقات کنید.
  • هزاران مرحله تطبیقی و پازلی منحصر به فرد را تکمیل کنید.
  • از تقویت کننده های باورنکردنی و ترکیب های قدرتی استفاده کنید.
  • انواع ساختمانهای زیبا و نشانه های شهر را برای بازسازی و ارتقا باز کنید.
  • با استفاده از شبکه اجتماعی ابتکاری داخلی، میزان پیشرفت دوستان خود را دنبال کنید.
  • بازی در زبان های: انگلیسی، چینی، چینی سنتی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی برزیل، روسی، اسپانیایی در دسترس است.
  • نکات سازگاری: این بازی در گوشی های هوشمند و تبلت های پیشرفته بهترین عملکرد را دارد.

بازی Jewels of the Wild West عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی و match 3 است که از داستان و مراحل سرگرم کننده ای برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.