KeepBooster: Cleaner&Antivirus

دانلود کیپ بوستر پرمیوم اندروید برنامه بهینه سازی گوشی و کاهش مصرف باتری KeepBooster VIP

KeepBooster یک برنامه بهینه سازی همه کاره در اندروید است. افزایش سرعت گوشی، پاکسازی فایل های اضافه، خالی کردن رم، بستن برنامه های اضافه در پس زمینه، آنتی ویروس و کاهش مصرف باتری کاربرد اصلی این برنامه است. کیپ بوستر پرمیوم با بیش از 10 میلیون بار دانلود از گوگل پلی مورد اعتماد بسیاری از کاربران اندروید است.

چرا باید اپ بهینه سازی گوشی KEEPBOOSTER را انتخاب کنید؟

⭐بهینه سازی حرفه ای گوشی های اندروید و پاک کننده فایل های اضافه، پاک کردن حافظه پنهان برنامه و سیستم و فایل های ناخواسته! تنها با یک ضربه حافظه داخلی و حافظه رم گوشی را آزاد کنید.

⭐آنتی ویروس قدرتمند و موثر، گوشی خود را از ویروس ها، بدافزارها، تروجان ها و تهدیدات احتمالی دور نگه دارید!

🚀افزایش سرعت گوشی: تنها یک ضربه برای آزاد کردن رم و سبک‌تر کردن گوشی و عملکرد روان‌تر. بعد از استفاده متوجه می شوید که گوشی شما مانند روز اول سریع کار می کند.

🗑️Junk Cleaner: KeepBooster می‌تواند با استفاده از فناوری پیشرفته فایل‌های ناخواسته، فایل های اضافه و باقیمانده در حافظه پنهان، پوشه‌های دانلود و موارد دیگر را اسکن و حذف کند. این پاک کننده حرفه ای می تواند کش برنامه های اجتماعی را هوشمندانه بدون حذف هیچ گونه اطلاعات مفیدی حذف کند. KeepBooster می تواند فضای ذخیره سازی را حداکثر آزاد کند.

🛡آنتی ویروس: KeepBooster محافظت بی‌درنگ برای گوشی شما فراهم می‌کند. ویروس‌ها، از جمله بدافزار، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، تروجان‌های آنلاین و تهدیدات احتمالی را اسکن و حذف کنید. برنامه بهینه سازی گوشی کیپ بوستر با یک پایگاه داده قوی ویروس، KeepBooster می تواند محافظت حرفه ای تری نسبت به سایر برنامه های آنتی ویروس برای تلفن شما ارائه دهد.

🔋بهینه سازی باتری: برنامه های مصرف کننده باتری را در پس زمینه شناسایی و غیرفعال می کند تا در مصرف باتری صرفه جویی شود و عمر باتری را به طور موثر افزایش یابد.

❄️خنک کننده پردازنده: کیپ بوستر پرمیوم با تجزیه و تحلیل دقیق برای شناسایی و بستن برنامه های تخلیه باتری، کاهش دمای CPU را تضمین می کند.

آپدیت KeepBooster: Cleaner&Antivirus تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.