League of War: Mercenaries

بازی جنگی و استراتژیکی League of War Mercenaries

گرافیک فوق العاده عالی با جزئیات بسیار بالا

گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز در سبک استراتژی

محصول استودیوی GREE, INC آمریکا

بازی های استراتژیک بخش اعظمی از بازی های امروزی را تشکیل داده و سهم زیادی از بازار بازی ها را در اختیار دارند. اگرچه در اغلب اوقات و شاید در بیشتر از 60% موارد، بازی های استراتژیک حال و هوای جنگ های تاریخی و قدیمی را دارند، اما بازی هایی نیز هستند که مربوط به جنگ های مدرن هستند. نکته ای جالب در سری بازی های استراتژیک وجود دارد. این بازی ها یا محتوای جنگ های خیلی قدیمی را بازگو می کنند و یا جنگ های آینده را به نمایش می کشند. اینکه چرا بازی های استراتژیک کمی به زمان حال می پردازند خود جای سؤال است. اما در بحث بازی های استراتژیکی با حال و هوای جنگ های مدرن و مربوط به آینده، آثار مختلفی عرضه شده است که بازی زیبای League of War Mercenaries یکی از این بازی ها می باشد. در ادامه با ما در معرفی این بازی همراه باشید.

دانلود League of War: Mercenaries

ویژگی های بازی League of War: Mercenaries

  • طراحی های عالی و بسیار حرفه ای
  • افکت های گرافیکی زیبا و طراحی های دیدنی انفجارها و …
  • اتمسفر جنگی و مدل سازی های بسیار زیبا از جنگ های مربوط به آینده
  • جزئیات گرافیکی بالا
  • گیم پلی حرفه ای و Real-time در سبک بازی های استراتژیکی
  • قابلیت استفاده از تانک، هلیکوپتر و پیاده نظام ها برای حمله با دشمن
  • قابلیت استفاده از پدافندها و برج های دفاعی برای محافظت از کلونی
  • امکان ساخت و ارتقاء ساختمان های گوناگون
  • توانایی شخصی سازی یگان های نظامی
  • دارای بخش آنلاین و چند نفره با قابلیت ساخت اتحاد در جنگ های گروهی یا PvP


معرفی و بررسی بازی League of War Mercenaries

League of War Mercenaries یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی های استراتژیک و با محتوای جنگاوری های مدرن می باشد که توسط استودیوی GREE, INC تهیه و عرضه شده است. اولین چیزی که در این بازی شما را به خود جذب می کند، جزئیات گرافیکی بالا به نسبت حجم می باشد. بازی League of War Mercenaries به یمن طراحی های بهینه سازی شده، علاوه بر اینکه گرافیک بالا و طراحی های بسیار زیبا و کاملاً سه بعدی را ارائه می کند، حجم مناسبی نیز داشته و قابل اجرا بر روی دستگاه های میان رده نیز می باشد.

در بازی League of War Mercenaries شما جنگ هایی عظیم و مهلک را در دنیایی که جنگ آوری های مدرن در آن حکمرانی می کنند تجربه می کنید. اگرچه سازندگان از محتوای داستانی بازی چیزی نگفته اند؛ اما طبق آن چیزی که در بخش اصلی بازی دیده می شود، این بازی جنگی عظیم که بین ملت ها در آینده رخ می دهد را نشان می دهد. دلیل اصلی جنگ مشخص نیست اما منابع نفتی و دیگر عناصر با ارزش زمین که در حال اتمام هستند، جزو دلایل مهم شروع این جنگ جهانی هستند.

محتوای گیم پلی بازی League of War Mercenaries

در League of War Mecenaries شما باید با تاکتیک های جنگی و قوه استراتژیکی، رهبری و فرماندگی یک پایگاه نظامی را به عهده بگیرید. باید در اسرع وقت این پایگاه را گسترش داده و با کمک ابزارآلات جنگی مثل تانک ها، هلیکوپترها، جنگنده ها، پدافندها و برج های دفاعی، به دشمنان اجازه ندهید که خیلی راحت به قلب پایگاه شما نفوذ کرده و ساختمان مرکزی شما را تصرف یا نابود کنند.

در League of War Mercenaries شما می توانید نه تنها در بخش مرحله ای، بلکه در بخش چند نفره و آنلاین نیز این بازی زیبا را با دوستانتان تجربه کنید. بخش آنلاین شامل رقابت های PvP و یا جنگ های گروهی می باشد. بازی League of War Mercenaries می تواند برای علاقه مندان به بازی های استراتژیک جنگی مدرن و علاقه مندان به بازی های استراتژیکی آنلاین، بسیار سرگرم کننده باشد.