Busuu: Learn Languages

دانلود جدیدترین نسخه برنامه آموزش زبان انگلیسی و خارجی بوسو دانلود Busuu Premium

شاهکاری دیگر از شرکت busuu Limited 

نسخه پرمیوم و فول آنلاک با تمام قابلیت ها

با آموزش های سرگرم کننده و کوچک اپ Busuu: Learn Languages که توسط متخصصان ایجاد شده است، زبان جدیدی بیاموزید. با شبکه مفیدی از زبان مادری و معلمان واجد شرایط ارتباط برقرار کنید تا سریع‌تر به یک زبان تسلط پیدا کنید.

یادگیری اسپانیایی 🇪🇸، ژاپنی 🇯🇵، انگلیسی 🇬🇧، فرانسوی 🇫🇷، ایتالیایی 🇮🇹، پرتغالی 🇵🇹🇧🇷، آلمانی 🇩🇪، لهستانی 🇵🇹، هلندی 🇵🇹، لهستانی 🇵🇹 🇳🇱.

 ویژگی های برنامه آموزش زبان بوسو

  • استفاده از متدهای برتر و اختصاصی برای آموزش زبان خارجی
  • بخش تمرین تلفظ صحیح
  • آموزش قواعد زبان
  •  آموزش کلمات در ضمن جملات برای فهم بهتر معانی
  •  قابلیت ارتباط با دیگر کاربران برای کسب تجربه بیشتر
  •  دارای بخش امتحان و تعیین سطح
  • آموزش 13 زبان زبان زنده دنیا

یادگیری آسان زبان انگلیسی در اندروید با بوسو

برنامه Busuu: Learn Languages پرمیوم به شما امکاناتی را ارائه خواهد کرد که می توانید با آن ها زبان خارجی را مانند زبان مادری یاد بگیرید. با داشتن این برنامه دیگر نیازی نیست پول خود صرف آموزشگاه ها کنید. شاید شما از آن دسته افرادی باشید که از رفتن به آموزشگاه های مختلف بیزارید و یا از آن دسته افرادی باشید که دوست ندارند در جلوی دیگران به زبان دیگری حرف بزند. یا دیگران بابت گفتن کلمه ای اشتباه به آنها بخندند و یا افرادی که در مکان های شلوغ چیزی یاد نمی گیرند. همه این افرادی که برای شما مثال زدیم می توانند با نصب برنامه جدید و حرفه ای Busuu: Learn Languages در هر کجا و در هر لحظه ای که باشند می توانند به یاد گیری زبان بپردازند.

شما می توانید مثلاً در راه برگشت به خانه در اتوبوس و یا مترو برنامه را باز و به یادگیری را ادامه دهید. یا در زمان استراحت خود در اداره می توانید این کار را انجام دهید و یا در خانه و زمانی که بچه ها را به مدرسه فرستاده اید می توانید به یادگیری زبان بپردازید. در این برنامه می توان گفت کامل‌ترین آموزش ها را برای شما جمع آوری کرده‌اند تا با آن ها بتوانید در زمان کمی زبان خارجی را مانند زبان مادری خود صحبت کرده و بنویسید. در بخش تلفظ به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه کلمات را تلفظ کنید و تلفظ هر کلمه چگونه است.

یادگیری گرامر با برنامه آموزش زبان بوسو

در بخش دیگر شما یاد خواهید گرفت که چگونه صحبت کنید می توان گفت یکی از بخش های مهم همین صحبت کردن می باشد. در بخش دیگر به شما قواعد و گرامر زبان های خارجی را آموزش خواهد داد. سعی کنید این بخش را جدی گرفته و به خوبی یاد بگیرید چرا که اگر قواعد زبان را بلد نباشید کاری از پیش نخواهید برد مانند کسی است که ماشین دارد اما رانندگی بلد نیست. در بخش دیگری به آموزش چگونه نوشتن خواهید رسید این بخش می تواند برای هر کسی جذاب و کمی سخت باشد. بخش دیگری که برای هر کسی مهم خواهد بود آموزش دیالوگ یا مکالمه است با یادگیری کامل این بخش می توانید با دیگر افراد خارجی به راحتی صحبت کرده و همچنین صحبت آن ها را متوجه شوید.

بخش آموزش واژگان Busuu

آموزش واژگان برای زبان آموزان یک بخش حیاتی است پس سعی کنید واژگان هر زبانی را که انتخاب کرده ای به خوبی یاد بگرید. البته روشی که برنامه بوسو برای آموزش واژگان به دانش آموزان خود دارد منحصر به فرد است و تمام افراد حتی کسانی که حافظه خوبی ندارند می توانند لغات خارجی را به ذهن بسپارند. در این برنامه شما قادر خواهید بود تا در بین 13 زبان خارجی مختلف یکی را انتخاب و شروع به کار کنید. هر کسی با بلد بودن یک زبان خارجی می تواند در زمان سفر به کشور های خارجی اعتماد به نفس کاملی داشته باشد چرا که در بین آن ها بیگانه نیست و می داند آن ها چه می گویند.

این برنامه توانسته در سال 2015 به عنوان بهترین و موثرترین برنامه در یادگیری زبان های خارجی شناخته شود. اگر شما هم قصد یادیگری زبان خارجی را دارید می توانید از برنامه busuu Easy Language Learning Premium استفاده کنید.

آپدیت Busuu: Learn Languages تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.