Rosetta Stone: Learn, Practice & Speak Languages

رزتا استون بهترین و بی نظیرترین نرم افزار آموزش زبان با پشتیبانی از زبان شیرین فارسی
نرم افزار به صورت آنلاین و اینترنتی کار می کند – برای استفاده از نرم افزار یک اکانت رایگان بسازید

نمونه های مشابه نرم افزار رزتا استون در بازار ایران با قیمت گزاف به فروش می رسد

 نرم افزار Learn Languages: Rosetta Stone یک کار ارزشمند و فوق العاده برای آموزش زبان به صورت تصویری و صوتی است. این نرم افزار شیوه ای فوق العاده را در آموزش به کار می گیرد تا شما به بهترین شکل ممکن زبان مورد نظر خود را فرا بگیرید. در این نرم افزار هر کلمه و شی به صورت مصور به شما آموزش داده شده و در پایان هر مطلبی که فرا گرفتید از شما امتحان گرفته خواهد شد!

 

 

به عنوان مثال در آموزش زبان فارسی شما کلمات دختر و پسر را با یک تصویر از این اشخاص فرا گرفته سپس نرم افزار در طی تستی از شما می خواهد از بین تعدادی تصویر دختر را انتخاب کنید و یا شیوه دیگر امتحان این نرم افزار به این صورت است که نرم افزار کلمات را برای شما خوانده و شما به نوبت تکرار می کنید، در صورتی که تلفظ و خواندن شما صحیح باشد نرم افزار به سراغ کلمات دیگر می رود در غیر این صورت مجدد از شما می خواهد در تلفظ خود دقت کنید.

در نسخه فول و کامل تمامی دروس باز و قابل مشاهده است.

 

لیست زبان های آموزش زبان های موجود در رزتا استون

Arabic , Chinese (Mandarin) , Dutch , English (American) , English (British) , Filipino (Tagalog) , French , German , Greek , Hebrew , Hindi , Irish , Italian , Japanese , Korean , Persian (Farsi) , Polish , Portuguese (Brazil) , Russian , Spanish (Latin America) , Spanish (Spain) , Swedish , Turkish , Vietnamese

برنامه رزتا استون اندروید بهترین برنامه آموزش زبان در سال 2016 و 2017 شناخته شده است و از بهترین و حرفه ای ترین و سریعترین متد های آموزش زبان پیروی می کند. نسخه کرک شده این برنامه بسیار نایاب و ارزشمند است و شما را از پرداخت هزینه های گزاف بی نیاز می کند.

این نسخه مود شده است و نیازی به SAI جهت نصب ندارد.

APKTOPS مثل هیچکدام!