LEGO ® Batman: Beyond Gotham

بازی بت من: فراتر از گاتهام LEGO ® Batman: Beyond Gotham

فروش با قیمت 4.99 دلار و کسب امتیاز 4.1 در پلی استور

به همراه دیتا برای پردازنده های مختلف

سری بازی های “lego” امروزه بسیار متنوع شده اند و شاهد آن هستیم که نسخه های متعددی از این بازی برای اسمارت فونهای اندروید (و دیگر سیستم عامل ها) عرضه شده است که محبوبیت بسیار بالایی نیز به دست آورده اند. این بار در سایت برترین های اندروید قصد معرفی یکی از جدیدترین نسخه از همین سری بازی ها، تحت عنوان LEGO ® Batman: Beyond Gotham را داریم. داستان بازی حول شخصیت بت من (در حالت لگو) می چرخد و در بازی شاهد این کاراکتر خواهید بود.

ویژگی ها:

  • قهرمان هایی با مهارت های کاملا منحصر به فرد
  • 45 مرحله و ماموریت فراتر از گاتهام برای کاربران
  • وجود کاراکترهای بیشتر در نسخه جدید
  • کنترل بسیار عالی و داینامیک
  • سفارشی سازی شخصیت های بازی با لباس دلخواه
  • قابلیت سوییچ کردن کنترل بین “Classic” و “Touch Screen”
  • دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده
  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذاب

LEGO ® Batman: Beyond Gotham نسخه ای دیگر از سری بازی های محبوب لگو برای اندروید می باشد که پیش از این نیز برای سیستم عامل IOS عرضه شده بود.

داستان بازی LEGO ® Batman: Beyond Gotham در مورد نابودی شهر گاتهام می باشد. در این بازی تعدادی از افراد شرور قصد نابود کردن گاتهام را دارند و بت من مانند همیشه به عنوان قهرمان بازی قصد دارد تا از این امر جلوگیری کند. به همین منظور شما کنترل بت من را در این بازی به عهده خواهید داشت که باید بتوانید ماموریت های مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت پیش ببرید. به صورت کلی 45 ماموریت مختلف در این بازی برایتان در نظر گرفته شده است که در مکان هایی متفاوت نیز انجام خواهند شد. در طی بازی چالش های متفاوتی برای شما در نظر گرفته شده است که بعضی از آنها نیازمند تمرکز و تفکر بالایی میباشند تا بتوانید آنها را انجام دهید. دشمن های متفاوتی نیز در این بازی وجود دارند که باید بتوانید آنها را نابود کنید. هرکدام از این دشمن ها دارای قدرت های منحصر به فردی می باشند و نابود کردن بعضی از آنها گاها می تواند بسیار دشوار باشد. سلاح های منحصر به فردی در دستان بتمن برای نابود کردن دشمنان وجود دارد.

گیم پلی بازی بسیار اعتیاداور و جذاب طراحی شده است و شما شاهد یک بازی با طراحی بسیار شگفت انگیز و عالی خواهید بود. بر خلاف این که شاید تصور بکنید وجود شخصیت های لگو در این بازی باعث می شود که هیجان بازی کاسته شود، اما کاملا مخالف این موضوع در بازی به شما اثبات خواهد شد و یک بازی بی نظیر را تجربه خواهید نمود. گرافیک بازی با کیفیت HD طراحی شده است و در دستگاه هایی که دارای سخت افزار نسبتا قدرتمندتری هستند، شما یک محیط بسیار جذاب و خیره کننده را مشاهده خواهید کرد. کنترل بازی نیز بسیار روان و عالی طراحی شده است. شما امکان سوییچ کردن بین دو کنترل کلاسیک و حالت لمسی را خواهید داشت و می توانید از هرکدام که برایتان راحت تر است برای پیش بردن بازی استفاده کنید.

بدون شک LEGO ® Batman: Beyond Gotham یک انتخاب بسیار عالی خواهد بود که در ادامه می توانید با توجه به پردازنده گوشی یا تبلت اندرویدی خود، نسخه مورد نیازتان را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.