LEGO® Jurassic World™

بازی لگو پارک ژوراسیک LEGO® Jurassic World

عرضه شده توسط کمپانی  Warner Bros

کسب امتیاز 4.4 در سایت پلی استور

نسخه خریداری شده و فول + نسخه مود شده

امروزه دیگر کمتر کسی را می توان یافت که علاقه مند به بازی های اندرویدی باشد و نام کمپانی بزرگ Warner Bros را نشنیده باشد. این کمپانی تاکنون بازی های محبوبی نظیر Batman v Superman Who Will Win، Heads Up!، WWE Immortals، MORTAL KOMBAT X و … را عرضه کرده است که بدون شک بسیاری از آنها را تجربه کرده اید و می دانید که بازی های محبوبی هستند. اگر با این کمپانی بازیسازی آشنایی داشته باشید، به طور حتم می دانید که سری بازی های LEGO نیز توسط همین کمپانی عرضه شده اند. این بار نیز قصد معرفی یکی دیگر از سری بازی های لگو تحت عنوان LEGO® Jurassic World را داریم. همانطور که می دانید اکثر بازی های لگو بر اساس فیلم های مشهور عرضه شده اند، LEGO® Jurassic World نیز بر اساس فیلم “پارک ژوراسیک” برای سیستم عامل محبوب اندروید عرضه شده است.

ویژگی ها:

  • استفاده از صحنه های مختلف فیلم پارک ژوراسیک
  • وجود 16 دایناسور مختلف در طول بازی
  • سفارشی سازی مجموعه داییناسورهای خود
  • دارای گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده
  • صداگذاری پیشرفته و حرفه ای بازی
  • گیم پلی جدید و بسیار جذاب بازی
  • انجام بازی در محیط های مختلف و جذاب
  • ماشین و موتور سواری در طول بازی
  • انجام ماموریت های مختلف و سرگرم کننده

داستان بازی لگو پارک ژرواسیک از سفری تفریحی شروع می شود. لگوها برای گردش به پارک می روند، اما متوجه می شوند که داستان 60 میلیون سال قبل را در حال مشاهده هستند. در این پارک لگوها شاهد وجود داییناسورهایی خواهند بود که بسیاری از آنها دشمن شما هستند و خواستار کشتن شما هستند، اما با این حال داییناسورهایی که به کشتن شما علاقه ای ندارند نیز در این بازی وجود دارند. شما باید مراقب باشید و بتوانید از دست داییناسورهای دشمن فرار کنید.

بازی LEGO® Jurassic World در سبک های ماجراجویی/اکشن طراحی شده است. در این بازی وظیفه شما انجام دادن ماموریت های مختلفی است که از پیش برایتان در نظر گرفته شده است. شما باید بتوانید به روش های مختلف ماموریت های متفاوت را انجام دهید. در این حین امکان جمع آوری کردن سکه هایی که در طول مسیرتان قرار دارند نیز فراهم شده است. با جمع آوری سکه ها می توانید آیتم های مختلفی را برای لگو خودتان خریداری کنید و او را بیشتر مجهز کنید. ابزارهای مختلفی نیز در طول بازی برای شما قرار داده شده اند که برای پیش بردن بازی می توانید از آنها استفاده کنید. این ابزارها هیجان و راحتی بازی را بیشتر می کنند. با استفاده از سکه هایی که در طی بازی جمع خواهید کرد می توانید این ابزارها را ارتقاء دهید.

این بازی دارای سناریوهای مختلفی می باشد که در طول آن ماجراهای مختلفی را خواهید بود. برای مثال در طول بازی در برخی از ماموریت ها امکان ماشین سواری و موتور سواری وجود دارد که شما در این ماموریت ها از موتور و ماشین و … استفاده خواهید کرد. این بازی دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. محیط بازی به گونه ای طراحی شده است که در هیچ یک از آنها، شاهد تکرار نخواهید بود؛ به عبارتی دیگر می توان گفت که وجود محیط های متفاوت در طول بازی سبب خواهد شد تا هیچگاه شاهد تکرار در بازی نباشید. صداگذاری بسیار حرفه ای و عالی بازی نیز باعث می شود تا هیجان بازی، دو چندان شود. این بازی را می توانید در ادامه با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.