LEGO® Star Wars™: TFA

بازی هیجان انگیز LEGO Star Wars: TFA

گرافیک عالی همراه با جزئیات زیاد به نسبت حجم
گیم پلی سرگرم کننده در سبک اکشن ماجراجویی
برگرفته شده از فیلم سینمایی Star Wars: The Force Awakens
محصول کمپانی Warner Bros
فایل نصبی + دیتا مخصوص تمام پردازنده ها

Star Wars یا جنگ ستارگان عنوان محبوب ترین و پر مخاطب ترین سری فیلم در تاریخ صنعت سینمای جهان به حساب می آید که توسط کارگردان موفق آمریکایی آقای جورج لوکاس خلق شده است. این مجموعه فیلم که تا کنون دو سه گانه (تریلوژی) از آن تولید و اکران شده اند، سوژه ای بی نظیر برای محصولات و آثار هنری و رسانه ای بوده است. بعد از آخرین فیلم سه گانه دوم یعنی Revenge of the Sith تولید سه گانه سوم تا 10 سال تأخیر پیدا کرد تا اینکه در سال 2015 فیلم سینمایی Star Wars: The Force Awakens رونمایی شد.

ویژگی ها :

  • اقتباس گرفته شده از فیلم سینمایی Star Wars: The Force Awakens
  • طراحی های گرافیکی و عالی
  • مدل سازی های سه بعدی و در سبک همیشگی عروسک های LEGO
  • گیم پلی سرگرم کننده و جذاب در سبک ماجرایی از نمای سوم شخص
  • شبیه سازی عالی محیط های فیلم و طراحی بسیار حرفه ای عناصر محیطی
  • ایفای نقش به عنوان شخصیت های اصلی داستان فیلم
  • اضافه شدن سیستم Multi-builds
  • وجود انواع و اقسام پازل ها در مراحل مختلف بازی
  • دارای بخش مبارزات کهکشانی و هوایی (Dogfight)

معرفی و بررسی بازی LEGO Star Wars: TFA

با اکران فیلم سینمایی Star Wars: The Force Awakens بعد از 10 سال انتظار، موج عظیمی از رضایت و جلب توجه مردم در سراسر دنیا پخش شد. این فیلم اولین قسمت از سه گانه سوم می باشد که در دسامبر سال 2015 اکران جهانی شد. دو قسمت بعدی این تریلوژی در سال های 2017 و 2019 اکران خواهند شد. کمپانی LEGO که پیش از این هم از روی سری فیلم های جنگ ستارگان بازی Lego Star Wars: The Complete Saga را ساخته بود، با عرضه شدن فیلم سینمایی جنگ ستارگان: نیرو بر می خیزد ، یک بازی دیکر با همین عنوان برای موبایل عرضه کرد.

بازی LEGO Star Wars: TFA به طور کامل از روی این فیلم الگوبرداری شده است و شخصیت ها، ماجراها و لوکیشن های فیلم در این بازی هم دیده می شوند. در میان این شخصیت ها Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, and BB-8, Kylo Ren و General Hux دیده می شوند. داستان این بازی مثل داستان فیلم، به ماجراهای 30 سال بعد از اتفاقات قسمت The Return of Jedi مربوط می شود.

در بازی LEGO Star Wars: TFA سیستم و مکانیزم جدید بازی های LEGO دیده می شود. با کمک این سیستم که Multi-Builds نامیده می شود، شما می توانید از این گزینه برای انجام پازل های بازی و یا شخصی سازی های دیگر استفاده کنید. بخش مبارزات هوائی و مبارزات صفینه ها (Dogfight) بسیار جذاب طراحی شده اند. سبک بازی LEGO Star Wars: TFA ماجرایی با استفاده از المان های اکشن و استراتژیک می باشد.