Lep's World 2 ??

جدیدترین نسخه بازی Leps World 2 برای اندروید

در سبک بازی قارچ خور

بازی قارچ خور یکی از پر طرفدار ترین بازی های تاریخ است که به واسطه ی مراحل جذاب و چالش های هیجان انگیز توانست موفقیت خوبی کسب کند. اما با وجود گذشت زمان و پیشرفت بازی ها و سه بعدی شدن آن ها باز هم بازی های دو بعدی طرفداران خود را دارند و می توانند بازیکنان را سرگرم کنند. این بازی ها با بهره گیری از یک داستان خوب و همچنین مراحل جذاب به همراه چالش های مختلف و موانع عالی بر سر راه بازیکن می توانند کمبود های بازی در گرافیک را نسبت به بازی های روز جبران کرده و طرفداران را به سمت خود جذب کنند.

بازی Leps World 2 از طرف استودیوی nerByte ارائه شده که تا به حال نسخه ی اول این بازی را نیز منتشر کرده است و توانسته بیش از 180 میلیون بار دانلود در گوگل پلی را در رکورد خود ثبت کند. داستان بازی از ان جا شروع می شود که شخصیت اصلی بازی زیر نو خورشید نشسته اما ناگهان تاریکی تمام روستا را فرا می گیرد و یک شیطان پدیدار می شود و قطعه طلای با ارزش Lep را می دزدد و تمامی مردم روستا را با خود می برد.

Leps World 2 دانلود بازی دنیای لپ برای اندروید

ویژگی های بازی Leps World 2 

  • گرافیک خوب بازی و طراحی جدید
  • گیم پلی اسان در سبک بازی قارچ خور
  • دارای بیش از 90 مرحله مختلف در 10 دنیای متفاوت
  • دارای 10 اپشن و قابلیت منحصرر به فرد
  • دارای 13 مدل دشمن مختلف
  • دارای boss fight های بی نظیر
  • و ویزگی های دیگر

همان طور که گفته شد بعد از رفتن شیطان بد ذات شما باید به Lep کمک کنید تا بتواند با گذراندن بیش از 90 مرحله مختلف در 10 دنیای متفاوت مردم روستا و طلای خود را باز پس گیرد. گیم پلی بازی بسیار جذاب طراحی شده است و شما را در راه با چالش های متفاوت و 13 مدل دشمن متفاوت رو به رو می کند. همچنین در پایان مراحل نیز boss fight های بی نظیری در انتظار شما خواهد بود. در این راه همچنین Lep نیز ضعیف نیست و می تواند 10 قابلیت و نیروی شگفت انگیز بدست آورد تا بتواند به راحتی با دشمنان به مبارزه بپردازد.