LifeAfter - Sea of Zombie

دانلود نسخه جدید بازی اکشن و پرطرفدار لایف افتر برای اندروید LifeAfter Sea of Zombie (به همراه دیتا)

LifeAfter: Sea of Zombie سری جدید بازی لایف افتر برای اندروید با نام دریای زامبی رسما منتشر شده است. عفونت در جهان رستاخیز در حال گسترش است. بازماندگان در این دریای مرموز پر از زامبی به دنبال یافتن راهی برای نجات هستند. در دریای زامبی های خروشان، با هم زنده بمانید و زامبی ها را نابود کنید.

LifeAfter Sea of Zombie یک بازی چندنفره آنلاین برای بقای روز قیامت در جهان باز است. منابع را جمع آوری کنید، ابزار های مختلف بسازید، پناهگاه بسازید، و تجهیزات بازمانده خود را سفارشی کنید تا از خودتان در برابر زامبی های آلوده و انسان های متخاصم محافظت کنید.

ویژگی های بازی لایف افتر LifeAfter: Sea of Zombie اندروید

  • امید و اراده خود را برای بقا و کشتن زامبی ها زنده نگه دارید
  • ‏ دنیایی که روزی خیلی خوب آن را می‌شناختید، اکنون در معرض یک موج همه‌گیر ویروس است. زندگی بازماندگان در معرض بیماری‌ها، قحطی، سرما، آلودگی و سازمان‌هایی است که برنامه‌های مخفی دارند. شما باید در تمام این خطرات آرامش‌تان را حفظ کنید و ایمان داشته باشید که راه‌حلی وجود دارد.
  • با هرچیز موجود زندگی کنید.
  • متر به متر این دنیای آخر الزمان را بگردید – چه وقتی که شهر را عفونت فرا گرفته، چه معدن متروکه یا یک دانشگاه خرابه و یا یک جنگل سرد در ارتفاعات – به جستجوی مواد اولیه و مهم برای زنده ماندن بپردازید. شما باید بدانید که چگونه برای غذا شکار کنید، چگونه زخم‌های خود را ترمیم کنید و برای محافظت از خود سلاح درست کنید.
  • با بازماندگان دیگر آشنا شوید.
  • در لایف افتر هنگام جستجو شاید با دیگر بازماندگان مواجه شوید. اما مراقب باشید، ممکن است نقشه‌ی غارت ذخایر شما را داشته باشند. اگر که مهربان و قابل اطمینان بودند، می‌توانید آذوقه، مهمات و نقشه‌های خود را با آنها به اشتراک بگذارید.
  • پناهگاه و محل نجاتی برای بشریت بسازید
  • با دوستانی که در طی بازی لایف افتر اندروید با آنها آشنا شده‌اید، می‌توانید مکانی را برای اردو زدن انتخاب کنید و آن را گسترش دهید. در کنار هم، اطراف اردوگاه آتش درست کنید که ممکن است شب طولانی و سردی را سپری کنید.

بازی لایف افتر اندروید یک بازی آنلاین است و به صورت گروهی می توانید بازی را انجام دهید.

بازی آنلاین است و حجم دیتای اولیه حدود 3 گیگابایت است. ممکن است در بازی نیاز به دیتای اضافه باشد.

LifeAfter فوق العاده گرافیکی و سنگین است و برای اجرا آن به یک گوشی با گرافیک خوب و رم حداقل 3 گیگ نیاز خواهید داشت.

آپدیت LifeAfter - Sea of Zombie تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.