Link2SD

جدیدترین نسخه Plus و فول آنلاک Link2SD Plus اندروید

جدیدترین نسخه پلاس پچ شده در APKTOPS!
به همراه نرم افزار ساخت لایسنس برای برنامه (نسخه جدید)

شاید شما هم با مشکل فضای کم نصب برنامه بر روی گوشی اندرویدی خود دست و پنجه نرم می کنید اما باید بگوییم حالا دیگر وقت آن رسیده که این مشکل را برای همیشه توسط نرم افزار Link2SD Plus که در این پست از سایت Apktops به معرفی آخرین نسخه از آن می پردازیم مرتفع سازید.

Link2SD Plus 3.5

روال کاری نرم افزار Link2SD Plus با سایر نرم افزارهای مشابه که دیتای فایل نصبی برنامه ها را توسط قابلیت Move to SD Card به مموری انتقال می دهند و البته این قابلیت بر روی تعداد زیادی از گوشی ها مخصوصا سری جدید گوشی های سامسونگ قابلیت ساپورت ندارد کاملا متفاوت است.

قابل استفاده برای تمام گوشی ها و تبلت های اندرویدی  

حتی اگر گوشی شما از قابلیت App to SD پشتیبانی نکند Link2SD کار خود را به خوبی انجام می دهد.

برای استفاده از این نرم افزار ابتدا باید گوشی شما روت باشد. سپس یک پارتیشین با فرمت Ex2 یا Ex3 بر روی مموری کارت خود توسط هر مدل نرم افزار پارتیشن منیجر ویندوز ( Minitool برای این کار بهترین گزینه است ) ساخته سپس بعد از نصب نرم افزار Link2SD وارد نرم افزار شده و اجازه دسترسی به روت را به نرم افزار می دهد.

حال پارتشین خود را در نرم افزار انتخاب کرده و بعد از یک ری استارت و انتخاب گزینه Creat Link و یا Auto Link ( انتقال به صورت اتوماتیک ) در نرم افزار تمام برنامه های نصبی شما به صورت کامل به پارتیشن مجزایی که قبلا با فرمت Ex2 یا Ex3 ساخته اید هدایت و در هر شرایطی مموری داخلی شما فضای خالی زیادی را در اختیار دارد.

این نرم افزار را به تمام دارندگان گوشی های اندروید که از معضل فضای نصب کم برای برنامه و بازی رنج می برند پیشنهاد می کنیم. تقریبا می توان گفت این نرم افزار بهترین در نوع خودش است.

 نکته:

  • اگر با نسخه پچ شده برنامه مشکل دارید و برنامه بر روی گوشی شما به خوبی کار نمی کند پیشنهاد می کنیم نسخه پچ نشده برنامه و فعال ساز آن را دانلود و نصب کنید.
  • این برنامه یک لایسنس برای نسخه معمولی Link2SD ایجاد می کند.
  • برای استفاده از این برنامه نیاز به روت خواهید داشت.

 

Apktops.ir مثل هیچدام!

 

 

برای مشاهده آموزش کامل استفاده از نرم افزار به فروم سایت و به این لینک مراجعه نمایید.