Lost Echo

بازی پازلی و راز الود Lost Echo

گیم پلی سه بعدی پازلی و با زیبا

با قیمت 2.99 دلار و با کسب امتیاز 4.4 از 5 در گوگل پلی

توجه: بخش اعظمی از بازی Lost Echo طبق انتخاب های شما از بین چند گزینه پیش می رود. برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید، می بایست با زبان انگلیسی تا حد قابل قبولی آشنا باشید تا بتوانید جمله ها و سؤالات بازی را متوجه شوید.

Lost Echo بازی جدیدی می باشد که توسط استودیوی KickBack عرضه شده است و ابتکار جدیدی در دنیای بازی های اندرویدی به حساب می اید. اکوی مجهول بنا بر نقد بسیاری از سایت های بازی تماما اراسته شده و تجربه های نواورانه و خلاقانه جدیدی را به تصویر می کشد که در قالب یک بازی ماجراجویی به اجرا در می اید.  بازی لاست ایکو با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی به فروش می رسد و جزء بازی هایی می باشد که دوستداران سبک های عملی تخیلی, رازالود, و همچنین ماجراجویی را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

ویژگی ها :

  • گرافیک واقع گرایانه با نمایش ریزترین جزئیات
  • موسیقی متن بسیار زیبا که منحصرا برای بازی ساخته شده است
  • پخش موسیقی مناسب با مکان ها و موقعیت های مختلف که جو بازی را در هر لحظه عوض می کند
  • خط داستان پر رمز و راز که به صورت رضایت بخشی به نتیجه رسیده و خاتمه می یابد
  • شخصیت های جذاب و متعدد که هر کدام به دنبال سرنخ بوده و به ارامی از حقیقت پرده بر می افکنند
  • قابلیت پوینت و کلیک که فقط بر روی دستگاه های لمسی معنی حقیقی خود را پیدا می کند
  • بازی در دو حالت اسان و نورمال همراه با ویژگی های اختصاصی خود

بازی Lost Echo از گرافیک بسیار بالا و واقع گرایانه ای تشکیل شده است که همانند ان به ندرت بر روی دستگاه های اندرویدی شاهد هستیم. در اینده ای نه چندان دور دوست دختر گِرِگ به صورت مرموزی در مقابل چشمان او ناپدید می شود که همین عامل باعث می شود تا به جست و جوی او بپردازد. اما واقعا چه اتفاقی افتاد ؟ چرا هیچ کس دیگری او را به خاطر نمی اورد ؟! در این بازی محوریت اصلی داستان در مورد ماجراجویی مستقل شما می باشد که در محیطی کاملا سه بعدی اجرا می شود و شما با حل پازل های مختلف و نیز کشف و کاوش های متفاوت, شخصیت های متفاوتی را به بازی خواهید گرفت و در صدد پیدا کردن انچه که اتفاق افتاده است خواهید بود.